Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?ło jak chodziłem do szkoły i miałem wakacje? #!$%@? reklamy Mamy połowę wakacji a w TV i supermarketach, gazetkach, bilbordach już widzę slogany pokroju "GOTOWY DO SZKOŁY?!"

To tak jak by w połowie urlopu szef dzwonił codziennie co kilkanaście minut i pytał się czy cieszysz się, że został ci tydzień urlopu.

#szkola #licbaza #gimbaza
CreativePL - Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?ło jak chodziłem do szkoły i miałem wak...

źródło: comment_tGnLDmfQPf04m7DmAgnO1IE97X4uP0kz.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@CreativePL: Najgorsze było jak mama zabierała na zakupy do sklepu w wakacje, by przygotować się do szkoły:/ Ładna pogoda i zamiast pograć w piłkę, to wybierało się zeszyty, kredki i inne pierdoły:/
  • Odpowiedz
@CreativePL: A ja lubiłam chodzić na szkolne zakupy :C Zawsze wybierałam ładne zeszyty i długopisy i obiecywałam sobie, że będę miała na świadectwie same czwórki i piątki. I że będę miała wszystkie notatki. Co z tego wychodziło to wszyscy wiedzą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SuperPunia: u mnie ładne zeszyty przestawały być ładne po tygodniu. Okładki się rwały, zeszyt zabazgrolony, kartki pogięte ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A długopisy gubiłem niemalże natychmiast. W końcu zupełnie zrezygnowałem z ich noszenia i na każdej lekcji pożyczałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze zazdroszczę osobom ułożonym, sumiennym i dokładnym :(
  • Odpowiedz
  • 10
@tomekwl3: a pomysl sobie o osobach z drugiej strony:-)

O borze jak mnie wkurzaly osoby które na każdej lekcji czy nawet później już na każdych zajęciach na studiach było "PORZYCZ DUGOPIS", "PORZYCZ KARTKE", zawsze myślałem sobie, po co ty tutaj przychodzisz jak nie potrafisz sobie nawet przed zajęciami kupić długopisu w kiosku i zeszytu za 2 zł.

Na szczęście te czasy już za mną ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@CreativePL: lol, bo te reklamy nie były adresowane do Ciebie, tylko do Twoich wstępnych, na zasadzie

POLAKU BIEDAKU ROBAKU SZYKUJ WYPRAWKE DLA SEBKA DO SZKOLY JUZ OD KONCA LIPCA BO Z JEDNEJ PENSJI SIE NIE WYROBISZ CEBULAKU NA NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ
  • Odpowiedz