Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę sklepowi NET-s.pl moja opinia taka jest.

Sprzedają towar którego nie mają na stanie, a statusu na stronie i tak nie zmieniają aby kogoś naciąć dalej.
I teraz czekaj do przyszłej środy. A bawiąc się w zwrot kasy wyjdzie jeszcze dłużej bo i zamawiane na firmę i faktura.
Oj ja im wystawię opinię na stronach potem.

#niepolecam #pcmasterrace #gorzkiezale #sklepyinternetowe
ElCidX - #!$%@? w dupę sklepowi NET-s.pl moja opinia taka jest.

Sprzedają towar kt...

źródło: comment_6m7ppAopqlCGemJfLpEVbn2b1jHBQUyR.jpg

Pobierz
  • 45
@ElCidX: miałem podobna sytuacje z amazonem? I wiesz co? Poza przeprosinami, zapytaniem czy na pewno chce poczekac, dostalem 10% rabatu, zwrot kosztow wysylki + wysylke w trybie mega extra za free.
@ElCidX: True dat. Kiedyś zamówiłem u nich pada i podkładkę pod mysz. Pada dostałem podkładki już nie, na całe szczęście odbiór osobisty miałem więc nie musieli robić zwrotów pieniędzy, ale racja NetS strasznie hamskim sklepem jest i do tego zawsze wisi w ceneo jako najtańszy.
@ElCidX: Powodzenia z odzyskaniem pieniędzy, użerałem się z nimi prawie rok, straszliwe buce i chamidła, z wielką łaską oddali pieniądze prawie po roku słania pism i prawie codziennego dzwonienia do nich. #!$%@?.
Chyba trzeba będzie trzeba zrobić wykop po tym jak już otrzymam towar.


@ElCidX: No jak Ty chłopie chcesz znaleziska robić przy takiej #!$%@? to nie wiem co byś zrobił po zamówieniu czegoś z Kurt-Media :D Tam to dopiero są jaja.
@ElCidX: Z net-s zamawiałem w ostatnich dniach dwa razy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to że piszą "towar dostępny" gdy tak naprawdę domawiają go od swoich dostawców po zamówieniu przez klienta. Na morele.net jest to samo, z tym że tam jest napisane, że czas realizacji to będzie kilka dni a nie 24h. Z drugiej strony na net-s też nikt nie obiecuje 24h.

Ogólnie z czym masz tam problem? U mnie
@-PPP-: No zależało mi na czasie bardziej, a na stronie jest 24h i że dostępność sprawdzana dzisiaj, co jest zwykłem kłmastwem.

Jak bym wiedział że będzie obsuwa to zamówił bym sobie z agito bo tam było 2-3 dni właśnie a już kiedyś zamawiałem i było ok.