Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie filmik o parawanach na plaży i żywię nadzieję na to, że wykopki mają choć trochę rozumu.

Ale nie. Każdy z nich powinien otrzymać order Virtuti Cebulari i to jeszcze dzisiaj, póki przypnie go ręka bulu i nadziei. #gorzkiezale

Ból dupy o to, że ktoś sobie rozstawił parawan o 7:00 rano i poszedł zjeść śniadanko. Co wy do tego macie? I jakie argumenty?

- Bo przychodzą o 12 Janusz z Grażyną. - i #!$%@?, przyjdą sobie kiedy będą chcieli. Sprawdzasz to?
- Bo zajmują duży obszar. - A Ty wiesz ile ich tam jest, że ferujesz już wyroki?
- Bo robią sobie prywatną plażę. - Kawałek plaży, który chcą użyć.
- Bo nie zapłacili, a sobie zajmują miejsce publiczne. - a Ty płacisz za plażę, cebulaku?

Typowe polactwo. Jak ktoś pomyślał i ma lepiej, to zbesztać go od Januszy i Grażyn z wąsami. Jemu chciało się wstać o 6:30, iść na plażę, powbijać i pousypywać te parawany, a potem wrócił, żeby spokojnie zjeść z rodziną śniadanie ... podczas gdy Ty #!$%@? spałeś jeszcze w namiocie #!$%@?.

#!$%@? mnie to, bo myślenie i spryt (nie mylić z przebiegłością) są wytykane palcami. Jak ktoś był pierwszy i ma coś, czego my też chcemy, to najlepiej zrównać go z gównem. A jak stajesz w kolejce do kasy, to też wyzywasz ludzi, bo przyszli wcześniej? Albo, że trzymają miejsce dla znajomego? Dorośnij.

Wracać zatem do przedszkola i jeszcze raz, tym razem skutecznie, nauczyć się, że kto kogo przezywa, sam się tak nazywa.

Zasługujecie na wszystkie poniższe tagi:

#bekazpodludzi #patologiazewsi #janusze #polakicebulaki

+ #plaza #wakacje
CynicznySkurczybyk - Oglądam sobie filmik o parawanach na plaży i żywię nadzieję na t...

źródło: comment_MPWxSeCgoFz4WQRWSeArfEFyFo78rUDE.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: O to to właśnie. Mam podobnie. Nie potrafię wypoczywać po prostu, gdy wokół są ludzie. Co nie znaczy, że mam narzekać, tylko po prostu szukam na wyjazd wiosek, gdzie plaże duże i szerokie, a ludzi mniej :)
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: Albo jesteś na plaży albo cię nie ma. To nie twój teren i nie masz prawa go ogradzac czy zagrabiac w dowolnych ilościach. Komitet kolejkowy nie obowiązuje. Albo stoisz albo nie. Szach mat. Niezła próba gownoburzy ale argumenty banalne do obalenia. Marny trud.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Bardzo miło, że się tym zająłeś. O ile mi wiadomo, na żadnej plaży nie ma takiego regulaminu jej użytkowania, który zabraniałby rozstawiania parawanów i pójścia #!$%@?. A co nie jest zabronione, jest dozwolone. Nie słyszałem też wcześniej, aby ktokolwiek uznawał takie zachowanie za sprzeczne z etykietą. No chyba, że wykopki, ale to marny autorytet. Obal to.

A jak nie, to po order. Tylko nie sraj się, że tyle ludzi przed
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: Czyli np. na miejskich parkingach też można sobie postawić jakieś gówno, byś miał miejsce później na samochód? No sory, ale albo z czegoś korzystać, albo nie. A nie, że sobie rezerwujesz coś co jest publiczne, tak jakby to była Twoja własność.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jeśli przyjąć, że plaża ma średnio w Polsce 20m szerokości oraz to, że wchodząc na plażę chcemy pójść maksymalnie 500m w lewo lub prawo, to wychodzi na to, że mamy do dyspozycji 20 000 m2. Słowem Janusze zajmują wtedy tylko 0.004 plaży.

  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: nie odpowiedziałeś na jedno celne pytanie (ciekawe dlaczego, pewnie nie zauważyłeś xD), cytuję:

Czyli np. na miejskich parkingach też można sobie postawić jakieś gówno, byś miał miejsce później na samochód? No sory, ale albo z czegoś korzystać, albo nie. A nie, że sobie rezerwujesz coś co jest publiczne, tak jakby to była Twoja własność.


I wołam @donOGR: bo to jego wpis.

Zapytam również o coś podobnego, mój tata zbiera
  • Odpowiedz