Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś mireczki spod znaku #ciemnia? Ewentualnie #fotografiaanalogowa.
Sprawdzam, czy byłoby zainteresowanie na tag z różnymi poradami, opisami, jak zacząć pracę w ciemni fotograficznej, mieszanie własnej chemii, niewyjaśnione zjawiska. Mam spore doświadczenie w tej materii, i chętnie pomogę rozkręcić się innym (i oszczędzić niepowodzeń). Poradniki będą kompleksowe, od samego początku do samego końca - podzielę się całą swoją wiedzą. Ostrzegam jednak, że z racji tego mogą być przydługawe - ale na pewno nie nudne!
Ciemnię można założyć w piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taguję #fotografia dla pewności.
phariseo - Są tu jakieś mireczki spod znaku #ciemnia? Ewentualnie #fotografiaanalogow...

źródło: comment_laeOJWQQ9EDwXtqhHrYGfwhOSnEle2bm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorasill: mam nadzieję że to inna linia niż ilford pan bo ten film śni mi się po nocach (ale to zabawna historia bo kumpel kupił mnóstwo rolek bo tanio a coś tam słyszał o ilfordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@dqdq1: to chyba coś tam słyszał to kupił Polypan F 50 ISO z rolki ;) całe studium na tym zdawałem, film kinematograficzny z perforacją bez warstwy antyodblaskowej, jak sie ogarnie wołanie to z 50 ISO można było walczyć pod 25-400 ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@phariseo: a co do tematu - z miłą chęcią poobserwuje. Ostatni raz robiłem coś na filmie kilka miesięcy temu ale mocno kusi mnie aby znów zrobić kilka rolek. Próbowałeś wołać kolor ?
  • Odpowiedz