Wpis z mikrobloga

@Thpo: Potrzebujesz jedynie jego danych do konta. Nie wystawaj komentarza bo po miesiącu może zmienić hasło i nic mu nie zrobisz, a gier nie uruchomisz.

Sam mam aktualnie problem, że gość zmienił hasło i nie mogę żadnej z gier odpalić. Na szczęście jeszcze opinii nie wystawiłem także zagroziłem negatywem + sporem i się odezwał, że mi poda dane pełne.
@Thpo: Najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie, jeśli warunkiem Twojego zakupu będą hasła do tego konta z grami oraz do maila zabezpieczającego. Dzięki temu nie spotka Cię sytuacja że ktoś za miesiąc zmieni sobie hasełko i sprzeda profil gdzieś indziej. Jeśli gość jest fer to dla niego będzie żaden problem, natomiast jeśli będzie kręcił oznacza to że co do tych gier ma troszeczkę inne plany niż ofiarowanie je Tobie razem z konsolą
@Thpo: Tak, w momencie gdy zmienisz hasło to dysponujesz tym profilem w 100%. Ustawiasz sobie wtedy w tym profilu "to jest moja domowa konsola Xbox" i wtedy cała biblioteka gier z tego profilu jest dostępna dla każdego innego użytkownika tej konsoli. Zapytaj jednak sprzedającego czy gry znajdują się na jednym profilu, czy też może gry dokupował co jakiś czas na różnych profilach (co też może mieć miejsce, sam u siebie mam