Wpis z mikrobloga

@homoturpis: Fajna sprawa jeśli grasz bardzo dużo albo jesteś jeszcze w niższych ligach, bo ogarnięcie tego na początku jest bolesne, ale jak umiesz tego używać to jest miodzio - tylko musisz znaleźć takiego już pod LotVa, bo jak się nauczysz starego to jak wyjdzie za parę miesięcy dodatek to będziesz miał przesrane. Ja subiektywnie polecam jakiegoś grida, np Darkgrid - jest bardzo intuicyjny i możesz go w miarę dostosować pod siebie,
@Khroux: mi najbardziej przeszkadza ustawianie i wybieranie grup kontrolnych od klawisza 5 wzwyż i kamery na samej gorze na f1,f2,f3. Ja jestem dość początkującym graczem, nie wiem właśnie czy znajdę coś co będzie aktualizowane do LoTV, polecisz cos? chyba, że sam jakoś spróbuję to ustawić, ale to będzie dla mnie trudne.
@homoturpis: Szukaj na teamliquid, napewno już ktoś coś dla LotVa zaproponował - tak jak mówiłem, najlepiej coś grid'owatego - tam masz grupy kontrolne 1, 2, 3, 4, 5, T, G, V, więc wszystko (i grupy kontrolne i wszystkie inne guziki) jest w zasięgu. Jak po urlopie wrócę do domu to też sam zerknę, chociaż ja kiedyś sobie zaaplikowałem darkgrida i pozmieniałem go pod siebie trochę, ale tylko dla zerga. Jest problem
@waleczny_koczkodan: O ile wiem, to koreańczycy mają bardzo spersonalizowane klawisze, musiałbyś pogooglować. Ja nigdy nie sprawdzałem kto ze Skośnookich na jakich ustawieniach gra bo mi spokojnie grid wystarcza. Ale znam ziomków którzy wbijali grandmastera grając na standardowych ustawieniach i śmigając ręką po całej klawiaturze, a nie tylko po lewej stronie, więc to kwestia wygody i przyzwyczajeń.