Wpis z mikrobloga

@quivellen: pracowalem w neonecie, duzo starych rzeczy z wystawek w sklepach laduje na neo24 - uwazaj :D wiadomo, ze lodowka nie jest podlaczana na wystawie, ale za to jest setki razy otwierana.

Pralki od gory na pewno nie z whirlpoola, z budzetowych bralbym chyba electroluxy za jakies 1500-1600 zl, o tanich nasluchalem sie od klientow wielokrotnie.
  • Odpowiedz
@triplesix dzięki za zainteresowanie, mi już musk wyparował od czytania na necie opinii ... z tym neo24 dobry tip, teraz muszę wywróżyć z fusów ile w tym może być prawdy ;). Nie mówię, że nie masz racji, po prostu to dość interesujące. Też myślałem o elektroluxie (komplet), ale za pralke celowalem 1200 maks. Znalazłem też model BEKO, nofrost tylko w zamrażalce, co jest wg mnie dość ciekawym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
@quivellen: no frost w zamrazarce jest ok, w chlodziarce srednio bo przez cyrkulacje powietrza wszystko szybko wysycha. Nie chce Ci rzucac modelami bo od paru lat tam nie pracuje, ale ogolnie nie da sie zrobic dobrej pralki za 300 euro brutto - kup najdrozsza jaka mozesz, bo jest to narazone na uszkodzenia urzadzenie. Lepiej zaoszczedzic na lodowce, niz na pralce.
  • Odpowiedz
Rozumiem. Zobaczę co w pralkach jeszcze słychać. @vajroos, nie wiem czy słusznie, ale wole zjechać z tych A++++ plusów, bo pralka musiałaby pracować chyba z 20lat żebym odczuł w kieszeni jej energooszczędność. Co to samej firmy bosch sprawdzę temat...
  • Odpowiedz