Wpis z mikrobloga

@grecki: Cał eżycie praktycznie wakacje, mmmm. Wycjehałeś tam po studiach, zamiast studiów czy jak?

Mieszkasz w Auckland, czy jakiejś mniejszej mieścinie? Wiesz, muszę wiedzieć gdzie mam Cię szukać aby naklupać :P
W Hobbitonie byłeś?
@Atexor: 2 lata temu, bez studiów ale z 11 letnim doświadczeniem w IT. Auckland na razie. Hobbiton to syf dla turystów, za gruba kasę pędzą kilkaset osób na raz, bez możliwości zatrzymania się. Więc nie byłem. Ale byłem pod górą, która grała mt. Doom, gdzie frodo stracił palec :)
@grecki: Powiedz jeszcze, że to Nowa Zelandia i sam robiłeś zdjęcie. Teraz widzę dopiero że mi odpisałeś.
"Wspaniały" news na początek mojego dnia (a koniec Twojego zapewne :)) :P
@grecki: W NZ jest chyba wszystko - wodospady, rzeki, jeziora, stawy, ocean,śnieg, lasy, dżungle, pustynie, sawanny, stepy, góry, jaskinie. SPOKÓJ. Tylko mnie tam nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@grecki: Po co mi Amazon albo ebay. Nigdy z tych (h)amerykańskich tworów nie korzystałem. Tylko lokalne allegro, morele, agito. Tam też chyba takie masz.

Zresztą jak byłbym w NZ to i tak nie byłoby mi to potrzebne, bo bym się pasł jak owce których tam wiele :)