Wpis z mikrobloga

Mircy da się coś jeszcze zarobić na trejdowaniu na lounge czy 90 % ofert to lowballe i scammerzy? Jeśli tak to na jakich itemach najłatwiej zarobić ? Najlepiej jakieś popularne itemy, o normalnych cenach ( kilka-kilkadziesiąt euro). Jest jeszcze opcja żeby kupować z rynku itemy po taniości ale trochę cykam się bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nudzi mi się jak cholera a tu jeszcze 3 tygodnie do majora (,)
#csgotrade #csgolounge #csgo
  • 33
  • Odpowiedz
@Godziu73: ja sie bawilem w upgrade nozow, na quicksale trzeba miec cierpliwosc, floata samo ci wylicza, a określanie % fade jest bardzo proste :p na fade mozna duzo zarobic, jak wciskujesz ludziom kity :p
  • Odpowiedz
@radek098:

/r/globaloffensivetrade nie da się już dołączyć z tego co widziałem

???

@suszin: no ja na lounge glownie czekam, znaczy wystawiam tez, ale gorzej schodzi. a na reddicie sprzedaje i przegladam sobie oferty, czasem znajdzie sie cos fajnego
  • Odpowiedz
@kezc: Skupujesz oferty jako quickselle na lounge i potem sprzedajesz po normalnej cenie za klucze na reddit? Co najlepiej wtedy skupować, jakieś noże? Mam ponad 50 kluczy w ekwipunku i zastanawiam się czy lepiej to rozdrabniać na jakieś bronie typu assimowy czy lepiej pójść w stronę noży.
  • Odpowiedz
@kezc: chodziło mi o to, że od dłuższego czasu na /r/globaloffensivetrade miałem "dodawanie ograniczone" - nie mogłem zamieszczać postów bo nie miałem ustawionej flary do konta, której dodawanie było zablokowane. Dzisiaj dodawanie flar odblokowali. ()
  • Odpowiedz