Wpis z mikrobloga

Kolejka do oddawania krwi w #szczecin troche spora. Piatek plus opaski powstańcze. Stoję i czekam. Ale gdzie za mno stojo dwie januszo-cebule. I jak to nie biadola ze na pewno w niemcowie tak nie jest. Na pewno wina komputerów. Oni maja po 100 litrów oddane i nawet tu muszacstac w kolejce. Zlo takie ze zdjęcia robią bo do gazety to trzeba zgłosić. #cebulaki #janusze #boldupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@kto_kolwiek: spytam się, bo co jakiś czas widzę te wpisy o kolejkach w centrali, a nigdy tam nie byłem. Próbowaliście kiedyś oddawać na Piotra Skargi (Wojskowa stacja)? Nigdy nie musiałem tam czekać, zawsze chodziłem na 8-9 rano.
  • Odpowiedz
@cadet: No właśnie zapomniałem o Piotra. Przypomniało mi się jak juz ankietę pobralem. Trudno. Jakos idzie ta kolejka. No ale bywalem w inne dni tygodnia i bylo ok. Sajgon głównie bo piatek bo powstanie. Jak dla mnie bez tragedii. A im więcej ludzi tym więcej krwi w banku wiec to in plus ta kolejka.
  • Odpowiedz
  • 0
@kto_kolwiek: wiadomo, że lepiej. Napisałem, bo może niektórzy nie wiedzą o jej istnieniu, albo myślą że trzeba być wojakiem :) Powodzenia w kolejce i braku sinych ramion.
  • Odpowiedz
@cadet: No właśnie ja zawsze zapominam o tej na Piotra. Raz byłem u nich w krwiobusie podczas jakiejś akcji w terenie i się zdziwiłem że istnieją. Następnym razem może pójdę tam zobaczyć, z czystej ciekawości ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@pavel_1985: Polecam, naprawde miłe panie, jak widzą, że ktoś w humorze to dużo śmieszkują :) Ja byłem kilka razy, ale czasami jak znajomi chodzą to potrafią dawać jakieś gadżety do czekolady jak koszulki czy pendrive'y.
  • Odpowiedz