Wpis z mikrobloga

mirki jaki jest najlepszy dermatolog w #slask? pomóżcie, bo już #!$%@? nie mogę, robi mi się jakieś gówno na palcach, a nie umieją mi pomóc (,)

edit. pytanie dodatkowe, na tym portalu znanylekarz, to tam da się kupować te opinie ? bo tam co trochę się zmienia, na fb kupisz lajki to pewnie tam opinie? #znanylekarz

  • 10
  • Odpowiedz
@wojtasu: u tej Pani byłem na dwóch wizytach, neistety akurat na mój problem nie udało się nic zaradzić. Na prawdę jestem grymaśny na dermatologów , ale mimo że leczenie tej Pani nie pomogło mi, to kurczę, nadal uważam że to najlepszy dermatolog u którego byłem, świetne podejście do pacjenta.

@katera: @NORADe: @mieszczanin: no dobrze ale chciałbym wiedzieć czy byliście u tych osób z raz i na tej podstawie
  • Odpowiedz
@rocendroll: Poszukałem w necie, poszłem (do tej konkretnej dr) przyjemna profesjonalna osoba wypisała receptę i pomogło, u derma znalazłem się dwa razy w życiu.
  • Odpowiedz
@rocendroll: byłam u J.Dyrbuś. Moja mama też i cała rzesza jej koleżanek. Kobieta wie, co robi, a doświadczenie z dermatologami mam spore. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta,do tego holistyczne - czyli zwraca też uwagę na tryb życia, dietę itd.

na NFZ nie idzie się do niej dostać, ale prywatnie są niezbyt odległe terminy.
  • Odpowiedz