Wpis z mikrobloga

#100ukrytychlewakow 100-1=99

Won od moich pieniędzy. Nawet w krajach III Świata kwp są 5-10 razy wyższe niż w PL. W wolno-rynkowych cywilizowanych krajach kwp są na poziomie 10-20k usd. Niskie kwoty wolne od podatku są tylko w lewackich krajach (np. Skandynawia) i w krajach z dużą korupcją i dużą rolą państwa w gospodarce (np. Polska).


@MKJohnston co te "prawaki" i ich pogląd na podatki oraz sprawiedliwość społeczną. Okazuje się, że progresja podatkowa i lewicowe postulaty są ok, jeżeli jesteś biedostudentem i nie chciałbyś płacić podatków, bo zmieściłbyś się prawie w kwocie wolnej od podatku gdyby była 3 razy większa.

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa
  • 50
  • Odpowiedz
Jeżeli już jest podatek dochodowy, KWP powinna być jak najwyższa, po to aby ten podatek płaciło jak najmniej ludzi.


@MKJohnston: O #!$%@? CO JA PRZECZYTAŁEM! MATKO BOSKO... ja ci nie będę pisał tego samego po raz piąty(?).
Zapisz się do sld. Albo nawet nie do sld, bo nawet oni gospodarczo sa daleko od lewicy. Do jakiejś partii pracy może. Oni tam lubią opodatkowywać "burżujstwo"...

Jeżeli jest VAT, każdy już sprawiedliwie płaci wystarczająco dużo na
  • Odpowiedz
@smutnyAndrzej Ej, stary, Ty plusujesz jego wpisy tylko dlatego, że macie taki układ, że liżecie się po fiutach w tagu #4konserwy i się znacie czy naprawdę się z nim zgadzasz? Przecież ten gość #!$%@? jak potłuczony z zaciętą płytą i wydaje mi się, że po jednej twojej wypowiedzi tutaj zgadzałbyś się raczej ze mną...

Mam głęboko w dupie epenisy (jakby to nie zabrzmiało) i wykopkowe plusiki (bo wykopki to
  • Odpowiedz