Wpis z mikrobloga

Słyszałem, że jak użyję tagu #cebuladeals nie dodając żadnych zniżek na -1207% na zakup kilograma cebuli, to ból dupy osiągnie na wypoku wśród cebularzy apogeum oraz zaczną się trzęsienia ziemi i wędrówki kontynentów.

Napiszcie mi czy to prawda, bo nie wiem czy używać tego tagu czy nie...


  • 31
  • Odpowiedz
@TripleSec: Tak, jeżeli dla Ciebie tylko portal ze śmiesznymi obrazkami to Twoja wola. Ja trochę więcej tutaj widzę niż śmieszne obrazki i denerwuje mnie bardzo jak ktoś mi zaśmieca komunikaty i woła z dupy ileś tam osób, bo nudzi mu się. Jeżeli przez 5 lat i 10 miesięcy nie zdążyłeś tego pojąć to już chyba za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BobBuilder: no to niniejszym Cię usprawiedliwiam, bo myślałem że jesteś kolejnym pieniaczem który obserwuje pierdyliard tagów i dostaje 500 powiadomień na godzinę i TO JEDNO go tak mierzi. Mea culpa.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: słyszałeś? jesteś #!$%@?Ą bo napisałeś nie taki hasztag na stronie ze śmiesznymi obrazkami xD ja bym się załamał, wykop nie wybacza stary xD


@TripleSec: A #!$%@? zrobiła to przez przypadek, przez niewiedzę, czy celowo - w ramach złości, może jakiegoś odereagowania niepowodzeń życiowych?

Regulamin serwisu Wykop (pkt 5.3) nakazuje stosowanie dobrych praktyk, a w nich napisano:
  • Odpowiedz