Wpis z mikrobloga

Słyszałem, że jak użyję tagu #cebuladeals nie dodając żadnych zniżek na -1207% na zakup kilograma cebuli, to ból dupy osiągnie na wypoku wśród cebularzy apogeum oraz zaczną się trzęsienia ziemi i wędrówki kontynentów.

Napiszcie mi czy to prawda, bo nie wiem czy używać tego tagu czy nie...


  • 31
  • Odpowiedz
Regulamin serwisu Wykop (pkt 5.3) nakazuje stosowanie dobrych praktyk, a w nich napisano:

"Nie dodawaj błędnych tagów

Różne zwroty cieszą się na Wykopie większą lub mniejszą popularnością. Dodawanie błędnych tagów lub celowe wybieranie złej kategorii, by zwiększyć popularność swojego znaleziska jest szczególnie źle odbierane przez użytkowników, gdyż wprowadza spory bałagan. To tak, jakby ktoś wrzucił Ci kiszonego ogórka do słoika z ulubionymi cukierkami, bo uznał, że tam znajdziesz go wcześniej. Sam przyznasz
  • Odpowiedz
POZDRAWIAM WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH POJAWIENIE SIĘ JEDNEGO DODATKOWEGO POWIADOMIENIA JEST POWODEM DLA KTÓREGO MOŻNA WYZYWAĆ LUDZI.

Leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Podałem namiar na konkretny przepis regulaminu. Dodatkowo skopiuje go tutaj i dołożę wyboldowanie. Żeby trafiło.

Przepis punkt 5 podpunkt 3 regulaminu Wykopu:

"Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Chcesz powiedzieć, że masz ból dupy o to, że ktoś Cię zwyzywał, bo specjalnie sprowokowałeś do tego by zostać zwyzywanym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ąc od tego, że zostałeś pojechany to
po pierwsze na własne życzenie,
po drugie w moim odniesieniu/odczuciu miałeś w dupie i specjalnie sprowokowałeś to, a teraz płaczesz, trochę jak te sebixy z policjantami
po trzecie czego oczekiwałeś? Wiedziałeś na co się
  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć, że masz ból dupy o to, że ktoś Cię zwyzywał


@BobBuilder: nie, ja mam z tego bekę, że jedno powiadomienie dla niektórych toczy im takiego raka, że aż stuleja pęka, a cebula pod ich biurkami dojrzewa xD

po trzecie czego
  • Odpowiedz
@BobBuilder: BTW: wiesz, że gdyby nie było takiego raka pod tym tagiem "hurr durr to nie cebuladeals naucz się tagować i usun konto lewaq" to nikt by tego nie wykorzystywał i nie "wkurzał" innych? Ale nie, wam to korona z dupy spada i musicie skomentować, zwyzywać i w ogólnie podnieść wrzask że "jak ktoś śmiał użyć tagu cebuladeals do tego do czego nie powinien?!?!?!" :D że też czasu wam na
  • Odpowiedz
Jeśli tak cie to wszystko boli to polecam maść na ból dupy.


@di-vision: czy ty kurna czytasz to co ja piszę? napisze capsem, bo widocznie nie widzisz inaczej: NIE MAM BÓLU DUPY O NIC - JA MAM BEKĘ Z WASZEGO BÓLU DUPY. Dotarło teraz?

Sam obrażasz i wyzywasz innych.

Pila mechaniczna jako motto
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Masz ból dupy, bo się wkurzasz. Musisz podwoić dawkę maści. Szukasz atencji pod byle tagiem. Współczuję.

Lecz się na nogi.

To jesteś debilem, nie wiesz czy regulaminu należy przestrzegać, czy tylko udajesz debila?
  • Odpowiedz