Wpis z mikrobloga

Decyzje selekcjonera podzieliły kibiców, dziennikarzy, ekspertów. Problem Obraniaka stał się problemem narodowym.

- To był dla mnie najgorszy tydzień w ciągu czterech lat przygody z reprezentacją, ostatnie dni były bolesne pod każdym względem - mówi Obraniak. - Nigdy wcześniej nie wracałem do domu z taką radością jak teraz.

http://m.sport.pl/pilka/1,105201,13643272,Reprezentacja__Ludovic_Obraniak_odstawiony__Moj_najgorszy.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=maintopic

#truelolcontent #boldupy #japrdl #polska
  • 13
@HadronsCollidor: Pokazał dzięki przyjęciu piłki jak mu ta gra w klubie pomaga. Wiecznie słyszę jak coś źle to tylko z Obraniakiem. Że go nie kochają w drużynie, że to, że tamto. Jego silnym atutem były dośrodkowania z rzutów wolnych i rożnych, ale teraz równie dobrze może to robić Majewski czy ktoś inny. Na Ludo świat się nie kończy, a Ludo klub > Ludo Repra.
@Ciamajdowy: Lepiej płączka mieć czy gracza który się starał? Jak dla mnie po wejściu Ludo nie pociągnął naszej gry. Ma się za wielką gwiazdę, a tak naprawdę na tle nie wyróżnia się aż za nadto.