Wpis z mikrobloga

@Lele: No ma w #!$%@? akurat, ale po co ja się będę produkował dla kogoś, kto nic nie przeczytal, tylko znalazł gównocytat, który zresztą nikogo nie dziwi, bo jest w pełni racjonalny.
@Krisskow: No i to ze dostal od prezydenta order. A po co dostał order i za co? Za to że wydymal Polaków i nawet tu nie płacił podatków. I po to żeby mógł hojnie Komorowskiego fundację obdarowywac
@pw1: Jan Kulczyk był współzałożycielem Polskiej Rady Biznesu, której prezesem był dwukrotnie. Znalazł się również wśród założycieli Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Od czerwca 2006 zasiadał w Radzie Dyrektorów Międzynarodowego Zielonego Krzyża (Green Cross International) – organizacji afiliowanej przy ONZ zajmującej się bezpieczeństwem ekologicznym, a od 6 października 2007 pełnił funkcję przewodniczącego Rady.

Był również przewodniczącym Rady ds. Wspierania Badań Naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i wieloletnim członkiem Rady Muzeum Narodowego
@Krisskow: Osiągnięć miał pelno, bo to byl genialny strateg i biznesmen. Ale nie zmienia to faktu ze nasi politycy grali z nim w nieczyste gry i jego biznesy nie byly uczciwe
Haha no i teraz kwiasniewski zasiada jako ekspert w jego firmie :) przypadeg?
@pw1: Na pewno nie wygrywał wszystkiego w uczciwych przetargach i konkursach, zejdź na ziemię. Co nie oznacza że był jakimś potworem. Na pewnym poziomie gra się już inaczej, nie oznacza to że nie czysto. Poza tym im więcej się ma pieniedzt i im wieksze bizbesy sie robi tym wiecej graczy i grubych ryb sie zna, również ze świata polityki. A liczy sie robienie szmalu.

Jezeli Kulczyk zyskal cos nieczysto na panstwowym
@Krisskow: i kto tu gównocytatami żongluje? Ja nie mówie, że to nie jest racjonalne - płacenie w Szwajcarii. Ja mówię, że niech Szwajcarzy po nim płaczą nie my. Co my #!$%@? mamy od Kulczyka? On sie przewija w wielu aferach różnych rządów. Nie twierdzę, że był #!$%@? biznesmenem.
@Lele: Tak bo miara człowieka jest to, gdzie płacił podatki xD. Jezu, jakie to polskie. Wszyscy narzekaja na polskie państwo, opresyjny system podatkowy, TYLKO EMIGRACJA. Po czym jeśli tylko miliarder nie dostaje po dupie i mieszka na stałe w innym kraju i placi tam podstki bo tak mu sie #!$%@? uwidzilo i ma do tego prawo tp już ból dupy i welki #!$%@? zdrajca. Bo Polakom za sympatie trzeba zapłacić haracz
@Lele: #!$%@? sie do tego ze placi podatki w Szwajcarii, tak jakby to o czymś świadczyło i ze sie nie przysluzyl krajowi. Ale stworzenie organizacji pomocy polskich biznesow na rynkach afrykańskich, rady biznesu polskiego, Komlanii Piwowarskiej ktora jest światowym graczem, autostrady to juz soe nie pamięta, bo podatki. żałosne. A mógłby nawet #!$%@? nic nie zrobić - Był najwekszym polskim przedsiębiorcą ostatnich dekad, za samo to należy go szanować
@Krisskow: nadal pieprzysz, kiedy skonczysz? Bo ja zacytowałem fakt. Oceniłem go jakoś w tym wpisie? Sam najchętniej bym płacił podatki na Mauritiusie, albo gdziekowliek, gdzie sa mniejsze, ale nie umiem. Ale widze, ze cały sie trzesiesz i wpadasz w skowyt. Kulczyk to znajomy czy jak?