Wpis z mikrobloga

Autor chamskich żartów o rzezi wołyńskiej ZLOKALIZOWANY.

Administrator grupy Ukrainskij Nastup z VKontakte okazał się być młodym Ukraińcem mieszkającym w Kijowie. Mam dane gościa łącznie z numerem telefonu i adresem. Pomoc w odnalezieniu bydlaka udzielił Prawy Sektor (obwód kijowski). Banderowcy uznali żarty o zamordowanych w rzezi skandalicznymi i niegodnymi. Chcieli gościa dorwać i skopać, ale poprosiłem, żeby póki co się wstrzymali. Postaram się porozmawiać z pajacem przez skype i nagrać jego przeprosiny. To go zniszczy w oczach jego nastoletnich fanów, którym bardzo podobały się jego polonfobia i chamstwo. Ewentualne skopanie mogłoby zrobić z niego wielką ofiarę i bohatera, a tego bym nie chciał.

#polska #wydarzenia #ukraina #donbaswar
tomasz-maciejczuk - Autor chamskich żartów o rzezi wołyńskiej ZLOKALIZOWANY.

Admin...

źródło: comment_ReZbMJL6osBAYkbhFbFrjtJXRBbbps6l.jpg

Pobierz
  • 60
@tomasz-maciejczuk: Nie wiem czy cie dobrze rozumiem - Prawy Sektor to bardziej odpowiednik naszego Ruchu Narodowego tylko taki uzbrojony, natomiast czcicielami Szuchewicza itd. są Azowcy plus cała masa niezorganizowanych neo-nazistów których piętnujesz?
@Myrten: Prawy Sektor wzial bron w swoje rece i poszedl bronic ojczyzny. Czy Ruch Narodowy zrobilby tak samo, gdyby w Przemyslu Ukraincy stworzylu Przemyska Republike Ludowa i chcieliby sie oddzielic? Jestem pewien, ze tak. Prawy Sektor to mloda organizacja i biora ludzi jak leci, dlatego staram sie rozmawiac glownie z wierchuszka, ktora ma cos do powiedzenia. Wiekszosc jest otwarta na dialog. Jest paru radykalow, ale Jarosz ich utemperowal. Czeka ich ogrom
@tomasz-maciejczuk: Tak szczerze mówiąc to moim zdaniem problem Ukraińców polega na tym że brak im pozytywnych wzorców zarówno w przeszłości jak i teraźniejszości, stąd łapią się czego się da nawet jak to coś tak naprawdę im szkodziło - no bo co dobrego im tak naprawdę przyniosła działalność UPA? Ukraina w obecnych granicach to w 100% produkt komunizmu którego oni się z kolei wypierają.

Ja jestem wielkim fanem Singapuru - ten kraj
@Myrten: Ukraińcy mają poważny problem z historią. W Kijowie stoi pomnik Chmielnickiego, na banknotach też go mają, a teraz pytanie... co on zrobił? Oddał Ukrainę Rosji na stulecia. Bohater? Jeśli zapytać Ukraińca "czy ktoś kto chce oddać Ukrainę Rosji może być bohaterem?" odpowiedź będzie - nie. Do Chmielnickiego jeszcze nie doszli... w większości przypadków.