Wpis z mikrobloga

@Shepard: Shepardzie nikt Ciebie mój drogi nie straszy proszę jedynie o równe traktowanie wszystkich podmiotów i racjonalizm w działaniu, jeśli używasz pały w postaci niemerytorycznego topienia wątku - to cóż się dziwisz, że nawołuję do wykopywania. Nie czyniłbym tego, gdyby osoby uważające się za dbające o przestrzeń wykopu dokonywały jedynie merytorycznych wyborów..., a co do 7 notek, próbuje od ponad 5 miesięcy dostać się na swój wieloletni nick na wykopie i mam z tym poważne problemy ponieważ nie działa przywracanie hasła, zobaczyłbyś, że nie tylko jeden adres wykopuję i odnajduję tyle w temacie. Jeśli oczekujesz działań etycznych dawaj przykład - mógłbyś mnie wtedy rzeczowo upominać - a tak zachowujesz się jak pies ogrodnika, za parawanem używający pseudomerytorycznego bełkotu...
  • 1
@IceFurioso:

1. Dodajesz znaleziska z jednej domeny

2. Zazwyczaj dodajesz linki do własnych wypowiedzi

3. Za każdym razem skrzykujesz ludzi do wykopywania ("Wykopujcie bracia i siostry...", "Kopsnijcie siters i bruders ;)", "Jeśli masz problem z własnym gustem - weź się za łopatę:", "Oczywiście prosimy Was Rebelyanci o to byście spracowanych dłoni użyli, wzięli łopaty i zaczęli jesienne wykopy w sprawie:", "Rebelyo czas popracować fizycznie i poruszać łopatą ;)", "dla chcących wspierać