Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds
Mecze EU&NA 27/7/2015

Przed nami dzisiaj mało ciekawe mecze. Polecam SKIP, lub przynajmniej korzystanie z niewielkich stawek.

Evolution vs. Penta
BO3 17.30
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 21-79
Moje oddsy : 35-65
Mój bet : ICB na Evolution. Penta powinna wygrać to spotkanie - jednak nie czuję się komfortowo stawiając przeciwko S1mple'owi. Poza tym - jest to mecz z DingTV, także nie jest powiedziane że Penta da tutaj z siebie 100 procent. Poza tym - Pencie zdarzały się ostatnio słabe mecze, szczególnie kiedy grali pod presją (o kwalifikacje). Osobiście daję ICB na Evolution. Gdyby jednak procenty na Pente spadły tak do 70-73 procent - dam na nich Low/Med.

Infused vs. Orbit
BO3 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 24-76
Moje oddsy : 35-65
Mój bet : Low na Orbit. Jest to kolejny mecz z DingTV. Tutaj nie ma co się rozpisywać na temat gry obu teamów. Personalne oddsy to 35-65. Dopóki Orbit ma mniej niż 75 procent - dajemy na nich Low. Jeśli będą mieć więcej - dajemy ICB/Low na Infused. Mój ostateczny bet znajdziecie w arkuszu na 15-30 minut przed meczem. Na tą chwilę kładę low na Orbit (a potem najwyżej zrobię "change team").

Nexus vs. MostlyH
BO3 03.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 78-22
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Tutaj analizy nie będzie. Dodam za to mój bet do arkusza przed północą.

Noble vs. AceG
BO3 03.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 76-24
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Tutaj analizy nie będzie. Dodam za to mój bet do arkusza przed północą.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.

FaceBook || Twitter || Wykop || CSGOdds || Arkusz 10$
  • 2
@Qbaz: Masz rację, przepraszam za to. Wczoraj trochę namieszałem i jak dodawałem bety to zaktualizowałem nieudostępniony arkusz. Dopiero dzisiaj się zorientowałem jak wpisywałem wyniki z wczoraj. W tym tygodniu będę zmieniał wygląd stronki i będę chciał dodać jakiś moduł z aktualizacjami (prawdopodobnie będę informował o wszystkich zmianach / nowych betach poprzez ostatnie posty na FB/Twitter - a obok oczywiście będzie też aktualizacja arkusza). Praca na Arkuszach Google'a kiedy jestem poza domem