Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds
Mecze EU 26/7/2015

Uważajcie na mecze BO1 ! Zdecydowanie polecam w nich icb/low na underdog'i, zamiast med/high na faworytów !

Hellraisers vs. LGB
BO1 13.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 70-30
Moje oddsy : 55-45
Mój bet : Low na LGB. W dzisiejszym meczu w LGB nie gra Rubinio, a zastępuje go Mysthic. Wydaje mi się że jest to jednak zmiana na lepsze. Z drugiej strony mamy Hellraisers, który na LANówkach jest jedną wielką zagadką. Poza jednym, tegorocznym turniejem - HR na LANach nie pokazywało się z dobrej strony, dlatego w formacie BO1 - na pewno postawię na underdoga (szczególnie z takimi procentami).

Gamers2 vs. Titan
BO1 14.15
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 32-68
Moje oddsy : 42-58
Mój bet : ICB/Low na Gamers2. Pomijając już fakt że jest to BO1 - Titan zagra dziś pierwszy mecz w nowym składzie (SmithZz i Shox zamiast Apex i KennyS). Z tego co wiem Titani w nowym składzie zaliczyli już bootcamp, także powinni być już ze sobą w miarę zgrani. Pamiętajcie jednak że przez wiele lat gra Titanów oparta była o Kenny'ego. Teraz zastąpi go SmithZz, któremu na pewno sporo brakuje do poziomu umiejętności obecnego zawodnika EnVyUs. W tej sytuacji - dzisiejsza dyspozycja Titanów to wielka niewiadoma, dlatego ciężko mi nawet wskazać dokładne, personalne oddsy. Nie zdziwię się zarówno jeśli Titan wygra 16:5, lub też przegra 5:16. Z drugiej strony mamy polski team G2, który udowodnił już że na LANach potrafi pokazać na co go stać. Osobiście bliżej mi w tym meczu do wygranej francuzów, jednak mając na względzie format tego meczu, i fakt że jest to pierszy mecz Titan w tym lineup'ie - zdecydowanie polecam ICB/Low na G2.

Mouz vs. NaVi
BO3 16.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 39-61
Moje oddsy : 40-60
Mój bet : Na tą chwilę SKIP. Pierwszy z dzisiejszych półfinałów. Wczoraj mieliśmy okazje się przekonać że z NaVi coś jest nie tak. Przegrana z VP na Train (na którym poprzednio NaVi wygrywało, lub przynajmniej doprowadzało do OT) nie jest zbyt dobrą wróźbą przed dzisiejszym meczem. Poza tym - NaVi miało olbrzymi problem z pokonaniem Tempo Storm (2 mapa 25:22). Z drugiej strony mamy Mouz, który do tej pory był niemal niewidoczny na dużych turniejach LANowych. Wczorajszym meczem z C9 udowodnili już jednak, że na LAN są tak samo mocni jak online. Ponieważ jednak NaVi jest zdecydowanie bardziej doświadczoną drużyną - większe szanse na zwycięsto daję właśnie im. Zauważcie jednak że moje personalne oddsy są niemalże identyczne jak obecne procenty na Lounge - przez co na tą chwilę SKIPuję ten mecz. Jeśli jednak Mouz będzie miał 35% lub mniej - postawię na nich Low. Jeśli jednak NaVi będzie mieć finalnie mniej niż 60 procent - postawię na nich Med'a. Innymi słowy - gramy na oddsy i staramy się otrzymać profit z przeszacowanych procentów. Mój finalny bet znajdziecie oczywiście w arkuszu.

Virtus Pro vs. Cloud9
BO3 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 64-36
Moje oddsy : 62-38
Mój bet : Prawdopodobnie Low/Med na VirtusPro. Tutaj nie będę się rozpisywał - na przedostatnim LANie Virtusi wygrali dwa mecze z C9, którzy potem doszli aż do finału. W jednym z wywiadów Pasha mówił że łatwo im się gra z amerykańskimi drużynami ponieważ mają oni podobny do nich styl gry. Osobiście się pod tym podpisuje i daję w tym spotkaniu większe szanse Virtusom. Jeśli jednak finalnie C9 będzie mieć mniej niż 30 procent - zamiast Low/Med na Virtusów - postawię ICB/Low na C9. Ostateczny becik oczywiście w arkuszu.

E-Frag vs. Evolution
BO3 19.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 72-28
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Tutaj ciężko podać mi nawet personalne oddsy. Nie mam wątpliwości ze E-Frag to drużyna lepsza i bardziej doświadczona. Z drugiej strony mamy jednak S1mple'a. Osobiście nie lubię stawiać niczego przeciwko niemu ponieważ jeśli jest w dobrej dyspozycji - jest w stanie wycarry'ować swój team nawet przeciwko najlepszym oponentom. Osobiście ten mecz będę SKIPował, chyba że Evolution będzie mieć mniej niż 25 procent (w takiej sytuacji dam na nich ICB/Low). Aby postawić na E-Frag musieliby oni mieć około 60 procent. W przeciwnym wypadku bet ten byłby zbyt ryzykowny w stosunku do ewentualnej wygranej.

Virtus Pro/Cloud9 vs. NaVi/Mouz
BO5 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : ??-??
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Wielki finał. Do tego meczu analizy nie będzie, jednak mojego typu szukajcie w arkuszu na 20-30 min przed meczem.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.

FaceBook || Twitter || Wykop || CSGOdds || Arkusz 10$
  • 11
  • Odpowiedz
@konovalovigor7: Pamiętajmy jednak, że Francuzi grali już w różnych "kombinacjach" i zawsze jakoś byli w stanie się zgrać. Tym bardziej - po bootcampie. SmithZz i Shox to mocni gracze, którzy mogą chcieć się pokazać w ich 1 meczu. Wszystko więc wskazuje na to, że jeśli Titan będą chcieli to wygrać, to nie powinni mieć z tym problemów - a myślę, że będą chcieli. Właśnie dlatego postawiłbym mid beta na Titan, może
  • Odpowiedz