Wpis z mikrobloga

Mireczk, szukam butów, sneakersów, już od dłuższego czasu. Budżet to mniej więcej 400zł. Podajcie swoje ulubione modele, bo już nie mam weny do szukania tych jedynych ;-; Marka nie ma znaczenie, niekoniecznie na lato, bo szuka ich raczej już na okres jesienny.


#streetwear
  • 17
@Kanken: Z niskich to mam klasycznie Airy 90, NB 574. Z tańszych to mi się podobają Adidas Essential Star (Akurat kupiłem sobie neonowe). Z wysokich: Adidas Artillery adv, Nike Air Flight 2013, Jordan Flight 45 (ale raczej jakiekolwiek jordany to gruuubo poza twoim budżetem). Możesz też rozglądać się za AF1, ale to jest chyba model oklepany nawet bardziej niż airmaxy.
@masiej: Janoskie mam, te fajniejsze air maksy są droższe, ale może spośród nich coś wybiorę
@subskrybent_wykopu: A w sumie co mi tam. Najwyżej nie będę jadł przez 2 tygodnie ( )

Zbijcie mnie i zwyzywajcie moją babcię, ale mi się fluksy nawet podobają :v Jordany w sumie tylko niektóre, a AF1 za damskie mi się wydają XD

W ttych gel lyte'ach coś jest, kompletnie nie
@Bercik_Van_Fafaq: Colego, daj namiar na białe Cortezy, to wyślę Ci czteropak browaru!
Zamówiłem jedyne dostępne na Allegro, no i dostałem... chińskie #!$%@? z plastikiem zamiast skóry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A z poprzedniej pary kolejnego sezonu już nie wycisnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kanken: ale fluksów większość nie szanuje, bo nosi je co trzecia osoba na ulicy. Gdy miały premierę to każdy je wychwalał... Teraz po prostu są zbyt popularne.
Zobacz adidas tubular runner, zx8000 boost, jordan eclipse, adidas los angeles core black no i zobacz gel saga i gel lyte v