Wpis z mikrobloga

Moje spostrzeżenia co do serwera #minecraft u @JBFC:
- administracja i gracze bawią się w bazie uczciwego człowieka i trapują mu portal;
- system kar jest strasznie niekonsekwentny - pewien użytkownik ciągle unikał i wymigiwał się od kary, która należała mu się za całokształt swojego zachowania, a nawet gdy dostawał bana, administracja ulegała jego prośbom i dawała mu drugą, trzecią, i nawet czwartą szansę; ten jednak dalej siał raka;
- zamiast ogarnąć wszystkie pluginy na początku serwera, szefowi się nie spieszyło i przekładał pracę nad nimi na kolejne terminy - skin restorera nie ma po dziś dzień, a plecaki są zbugowane;
- operator i fundator serwera przeszkadza w pracy innym użytkownikom rzucając na nich potiony z różnymi negatywnymi, lecz nieszkodliwymi efektami;


Serwer nie jest zły, i odnosi sukces - dziś osiągnięto rekord 17 graczy online w jednym momencie, a większość ludzi grających tam jest miła. Szkoda tylko, że ma swoje wady, ale nic nie jest perfekcyjne, c'nie?
No i wszystkiego najlepszego @EXCV!
  • 19
@Ddragon: wiesz, że nie ma najmniejszej przeszkody ku temu, żebyś wpisał /unregister i usunął konto? Nie ma ani jednej osoby która namawiałaby Cię do gry.

system kar jest strasznie niekonsekwentny - pewien użytkownik ciągle unikał i wymigiwał się od kary

Nie jest niekonsekwentny. Jeśli ktoś używa czatu zgodnie z przeznaczeniem, ale umiarem to nie należy mu się żadna kara. Jeśli chodzi Ci o MrDamianMovie to sorry, ale ziomek po prostu śmieszkuje
@kotylizamaslo: jeśli poważnie coś #!$%@?łeś, ode mnie unbana nie dostaniesz. Uzgodnij to z karmelkiem, mnie na serwerze dzisiaj nie było więc w Twoją sprawę mieszać się nie będę.
@JBFC: jaka spina xd no nic, ja wiem że Cię to gryzie dlatego tak pisze, o zbiórce kasy tez nie wiedziałem bo gram może po godzinę na dzień gdzieś tam w nocy, chociaż z drugiej strony to jak ktoś zakłada mirkom serwer powinien być odpowiedzialny za jego opłacanie i przewidzenie kosztów, tak samo nikt nam nie każe tam grać jak i tak samo nikt tobie nie każe zakładać serwerów ale nie
@Wextor: I nadal puste pieprzenie głupot z Twojej strony. Nie mam nic przeciw opłaceniu czy konfiguracji serwera bo po to przeliśmy na niego z 10 osobowego mineserv żeby stał i można było na nim grać. Denerwują mnie wyłącznie gracze typu "a lol jaki jestem niezadowolony". Serwer działa, nie ma lagów ani żadnej innej rzeczy utrudniającej grę. To że dynmapa czasem wysiądzie, bądź craftserve posiada złą wersję javy do odpalenia skinrestorera jest
@JBFC: te #heheszki Damiana już wiele razy były takie suche, że by wysuszyły cały ocean. Pamiętam, raz spamował na chacie, wyzywał ludzi (w tym administrację) od zbrodniarzy, @PDevil od "PDebil", ogólnie nie był śmieszny, a #!$%@?ący i demotywował niektórych (np mnie i @Zwlaszcza) do grania na serwerze. Po tym, jak @drKarmelek zabronił mu 'testować' nowych graczy czy są mirkami (a sam zresztą mówiłeś, że można zapraszać każdego znajomego), dalej to