Wpis z mikrobloga

Ja zawsze robię tak: podchodzę do dziewczyny w łaziku i wkładam jej do ręki mój dwemerowy topór - Trzymaj. -mówię. Wtedy rozdziawia buzię i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiała się, czy przypadkiem nie chcę zjeść jej słodkiej bułki. A ja, oparty o czułki łazika mówię, że Andre Maul jestem. -O #!$%@? tu chodzi? -pyta ona. -Ściśnij topór i policz dwemerowe zdobienia - z nonszalanckim uśmieszkiem pod nosem przenoszę wzrok z jej przestraszonej twarzy na migające za łazikiem świetliki russula i mieniące się pola mokradłowca. Przez 7 sekund odpowiednio marszczę brwi, żeby wyglądać jak groźny orkowy berserk, po czym spoglądam jej głęboko w oczy. Zdążyła wszystko pojąć. Z nutką podniecenia i szczyptą żądzy pyta zaskoczona: -Tak duzy jest twój penis?! A ja wtedy odpowiadam:- Nie mała - robię krok w kierunku drzwi -Tak duża jest moja stopa. Po czym wychodzę, bo oczywiście zagadałęm do niem 34 i pół sekundy przed przystankiem, jak zawsze. Schodzę wolno po schodkach nie oglądając się za siebie wkładam ręce w kieszenie drogiego pedalskiego płaszcza ze skóry netcha i odchodzę pogwizdując. Ona podbiega do okna aby spojrzeć jeszcze raz, wiem to. Tajemnicza sylwetka oddalającego się podróżnika przeszywa jej ciało spazmem pożądania. Homo viator, myśli. Nie wie, że za rogiem zrzucam pedalski płaszcz, którego kieszenie pełne są toporów. Po powrocie do domu dziewczyna masturbuje się jednym z nich, jedynym, co jej po mnie pozostało. Któregoś dnia świeci na topór ultrafioletem i znajduje tam adres, oczywiście napisany po staro dwemersku. Odszyfrowuje go i jedzie tam, a to adres znajomego argonańskiego pedofila, umawiają się i dziewczyna zostaje zgwałcona. Znajomy pedofil przywozi jej porożę, które wieszam w piwinicy, wyciągam ze skrzyni kolejny topór i opuszczam pomieszczenie. Czas rozpocząć polowanie. Tak, to ja. Toporkarz, jeden z ocalałych członków załogi cesarskiego galeona Katariah.
#pasta #morrowind #pastyzgier

obserwujcie tag #pastyzgier jeśli zyska popularność będę dodawał więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
yasori - Ja zawsze robię tak: podchodzę do dziewczyny w łaziku i wkładam jej do ręki ...

źródło: comment_WgpHoSzTj7WOLo5XMh8wNUzVjCIAHOFv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach