Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy widzieliście ale wielki jutuber z USA który to zarzuca @brzydkiburak kłamstwa I oczernienia usunął nasze komentarze bo "cześć komentarzy usuwam ze względu na wulgarny język I szerzenie nienawiści". I teraz takie pytanie czy ktoś z was szerszył nienawiść lub używał wulgarnego języka? Bo ja nie :D
W sumie pokazuje to najlepiej że do niektórych ludzi z yt nawet nie ma co pisać. Zła opinia komentarz usunięty xD
Wołam ludzi usuniętych @Papelavitus: @janusznowak01: @Bastian: @tellet: @b0dzi0: @emcter: @durzy_dzik: @Lysy_i_slepy: @Aditor: @3mielu: @pietrek16: @StefaniukBatory: @PanUman:

#afera #bekazyoutuberow
  • 15
@epll: Dzięki za informację, widziałem, że twój komentarz też usunął. @shogun1978 za przeproszeniem gówno pan jesteś, a nie szogun- jak dobrze pamiętam, to napisałem tam tylko że przenosisz wojenki z jutuba no i "Halo, bagiety? Proszę przyjechać do internetów, tu mie obrażajo".
Może warto udać się do psychologa? To tylko internet, ty robisz z siebie jakiegoś męczennika, a każdy kto ci powie fakty, że "Co mnie to obchodzi, żyj z tym,
źródło: comment_Eyfq2hIyBr2lblhsb1VR0ntECnSouSOF.jpg
@epll: A wiedziałem żeby skriny robić ;D Wrzuciłem dwa filmiki. Jeden w którym jakiś youtuber objaśnia aferę z 2013 pomiędzy Sebą a Burakiem a drugi to był komentarz Rocka do akcji jaką przeprowadzał pan schizofrenia w jego kierunku. Tyle. Nie obraziłem go w żadnej mierze ;D