Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Jako że dzisiaj przy rejestracji udało mi się wylosować pomarańczowy kolor nicku #pdk , organizuję z tej okazji nietypowe #rozdajo - dla każdego plusującego (lub komentującego, żeby nie było że #zebroplusy) napiszę jakiś cytat z Biblii, coby lepiej przeżyć weekend :)

Miłego dnia, szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 187
  • Odpowiedz
@AdamZz: "Chłopcy się męczą i nużą,
chwieją się słabnąc młodzieńcy,
lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły,
otrzymują skrzydła jak orły:
biegną bez zmęczenia,
bez znużenia idą." Iz 40, 30-31
  • Odpowiedz
@byczek_fernando
"Lecz ja bym się zwrócił do Boga, Bogu przedstawiłbym sprawę.
On czyni niezmierne dziwy, a cudów Jego bez liku:
On udziela glebie deszczu, posyła wody na powierzchnię ziemi,
wysoko podnosi zgnębionych, smutni się szczęściem weselą." Hi 5, 8-11
  • Odpowiedz
@grooles "Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie! Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować." Mt 10, 16-17
  • Odpowiedz
@k_mil "Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami? On usłyszawszy to, rzekł: Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają." Mt 9, 11-12
  • Odpowiedz
@karolziom22 "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Na to rzekła Maryja: Oto Ja, służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!" Łk 1, 37-38

Cudowny przykład głębokiej wiary ()
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: "Błogosławię Pana, który dał mi rozsądek, bo nawet nocami upomina mnie serce.
Stawiam sobie zawsze Pana przed oczy, nie zachwieję się, bo On jest po mojej prawicy.
Dlatego się cieszy moje serce, dusza się raduje, a ciało moje będzie spoczywać z ufnością,
bo nie pozostawisz mojej duszy w Szeolu i nie dozwolisz, by wierny Tobie zaznał grobu." Ps 16, 7-10
  • Odpowiedz
@niepoprawnyhumanista
"Jako więc wybrańcy Boży - święci i umiłowani - obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość, znosząc jedni drugich i wybaczając sobie nawzajem, jeśliby miał ktoś zarzut przeciw drugiemu: jak Pan wybaczył wam, tak i wy!" Kol 3, 12-13
  • Odpowiedz
@Qui-Tacet "Za przykład wytrwałości i cierpliwości weźcie, bracia, proroków, którzy przemawiali w imię Pańskie. Oto wychwalamy tych, co wytrwali. Słyszeliście o wytrwałości Hioba i widzieliście końcową nagrodę za nią od Pana; bo Pan pełen jest litości i miłosierdzia." Jk 5, 10-11
  • Odpowiedz
@maciej-jantarski
"Ludzie mdleć będą ze strachu w oczekiwaniu tego, co ma nadejść na ziemię, gdyż moce niebieskie zostaną wstrząśnięte. A gdy się to dziać zacznie, wyprostujcie się i podnieście głowy, bo zbliża się wasze odkupienie." Łk 21, 26 i 28
  • Odpowiedz
@2PacShakur: "Wszystko czyńcie bez narzekania i sprzeciwu, by nic wam nie można było zarzucić i abyście byli bez skazy, jako nienaganne dzieci Boże wśród narodu zepsutego i przewrotnego. Bądźcie dla nich światłem jak gwiazdy na niebie." Flp 2, 14-15
  • Odpowiedz
@piopod94 "Jedno jest Ciało i jeden Duch, jak jedna jest nadzieja waszego powołania, do której zostaliście wezwani. Jeden jest Pan, jedna wiara, jeden chrzest, jeden Bóg i Ojciec wszystkich. On jest ponad wszystkimi, przez wszystkich i we wszystkich." Ef 4, 14-16
  • Odpowiedz