Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Jako że dzisiaj przy rejestracji udało mi się wylosować pomarańczowy kolor nicku #pdk , organizuję z tej okazji nietypowe #rozdajo - dla każdego plusującego (lub komentującego, żeby nie było że #zebroplusy) napiszę jakiś cytat z Biblii, coby lepiej przeżyć weekend :)

Miłego dnia, szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 187
  • Odpowiedz
@karolina955 "Kto zniesie choćby jedno z najmniejszych przykazań i tak będzie nauczał ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. Kto je natomiast wypełni i nauczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim" Mt 5,19
  • Odpowiedz
@captainoats: "Nie przyjęliście przecież ducha niewoli, aby trwać w lęku, ale przyjęliście Ducha, który czyni was dziećmi. W nim wołamy "Abba, Ojcze!". Właśnie ten duch zaświadcza naszemu duchowi, że jesteśmy dziećmi Boga." Rz 8,15-16

Mam nadzieję, że dość adekwatny ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jeśli nie, przynajmniej będziesz pamiętał czyim jesteś Dzieckiem :)
  • Odpowiedz
@nocna_furia "Dokądkolwiek pójdziesz, tam i ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam i ja zamieszkam, twój naród stanie się moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz, tam i ja umrę, i tam będę pogrzebana. Niech mnie Pan ciężko ukarze, jeśli nie zostanę z tobą do śmierci" Rt 1, 16-17

Piękna historia Rut, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbielawski: nie, z trochę większej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Teraz widzimy niewyraźnie jak w zwierciadle, potem będziemy oglądać twarzą w twarz. Teraz poznaję po części, potem poznam tak, jak sam zostałem poznany." 1 Kor 13, 12
  • Odpowiedz
@emipk505: "Pan stworzył człowieka z ziemi i znów go jej zwróci. Odliczył ludziom dni i wyznaczył czas odpowiedni, oraz dał im władzę nad wszystkim, co jest na niej. Dał im wolną wolę, język i oczy, uszy i serce zdolne do myślenia" Syr 17, 1-2 i 5
  • Odpowiedz
@Wojtax: "O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jakże piękna!
Oczy twe jak gołębice
za twoją zasłoną.
Włosy twe jak stado kóz
falujące na górach Gileadu.
Zęby twe jak stado owiec strzyżonych,
gdy wychodzą z kąpieli;
każda z nich ma bliźniaczą,
nie brak żadnej." Pnp 4, 1-2
  • Odpowiedz
@OmgLolWtf "Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem." Rdz 8, 21
  • Odpowiedz
@Zgroza: "Wino dla ludzi jest życiem, jeżeli pić je będziesz w miarę. Jakież ma życie ten, który jest pozbawiony wina? Stworzone jest ono bowiem dla rozweselenia ludzi. Zadowolenie serca i radość duszy daje wino pite w swoim czasie i z umiarkowaniem." Syr 31, 27-28
  • Odpowiedz