Wpis z mikrobloga

#csgodds Szkoda ze większości z Was nie chce się nawet otworzyć arkusza, sprawdzić adnotacji i personalnych oddsów z CEVO, zamiast bazować na kilku zdaniach. Jeśli ktoś nie jest w stanie dostrzec różnicy pomiędzy liczeniem na upset, a nie stawianiem na overdogow z 85 procentami (w tym VP - świetny pewniak szczególnie w meczu z Kinguin ) to nie powinien zrzucać odpowiedzialności na mnie. Więcej analiz nie będę już tutaj dodawał. Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany typami, potrafi odczytywać personalne oddsy i zrobić z nich użytek - arkusz i strona będą aktualizowane na bieżąco. Pzdr
  • 9
@only: Dzięki za zrozumienie, tak jak pisałem nadal będę aktualizował bety w arkuszu, a od poniedziałku też na stronie (mam teraz w rodzinie pogrzeb, także przyznaje że nie mam czasu w ten weekend na oglądanie meczy). Dzisiaj pora na odbicie się po wczorajszych stratach. Tak jak piszesz - 16:13 na drugiej mapce, a trzecią był Cobble (nie muszę pisać jak Virtusi grają tą mapę - ostatnio preferowali wybór Dust2 zamiast niej).
@konovalovigor7: Zawsze ktoś będzie narzekał. Ja tam wczoraj stawiałem według Twoich zaleceń na underdogów. Nie weszło - życie. Wejdzie w inny dzień. Czekam na analizy w poniedziałek, zdecydowanie lepiej coś o meczu poczytać niż widzieć czysty bet w arkuszu.
@konovalovigor7: Nie bierz tego na powaznie ツ. Sam korzystam z Twoich betów. Jak na razie jest dobrze i dzieki Ci za to, a jeśli ktoś ma spiny, ze źle obstawiasz, to po prostu niech nie obstawia według Twoich typow. Ja tam jestem zadowolony ( )