Wpis z mikrobloga

@dembski: Mocno nie jestem w temacie SC, więc pytanie. To znaczy, że na tym etapie nie ma sensu kupowanie tego co wyszło do tej pory, jeśli jestem osobą, którą kusi wejść do Starcrafta? Bo jeśli dobrze rozumiem, to kupienie czegokolwiek daje mi możliwość grania w multi player, a zakup wszystkiego powinien mnie interesować, jeśli chcę także dostęp do poszczególnych kampanii single player?

W zrozumieniu tego nie pomaga też fakt, że na
@VGT: Czytałem ostatnio fora Battle.net i stamtąd wynika, że dobrze rozumiesz politykę blizzarda. Jak chcesz grać Multi i salon gier (mody zaimplementowane w grze) to wystarczy Ci ostatni dodatek sc2. Wszystkie części są potrzebne tylko do przejścia całej kampanii. A NIE MOŻNA GRAĆ W STARCRAFTA BEZ KAMPANII, BO TO JAK JEDZENIE BIGOSU BEZ KAPUSTY.
@pluszowywonsz: i followup do @dembski: ale to w takim razie oznacza, że na potrzeby multiplayer promocja cdp jest jak najbadziej opłacalna. Kupuję podstawkę za 45, czy nawet Battle Chest za 80 zł i mam dostęp do multi. Nadchodzącego dodatku nie będę musiał kupować, chyba że mam ochotę na nową kampanię Single Player?
Tak ogólnie to ja jeśli się zainteresuję, to i tak głównie mam ochotę przede wszystkim na singla. Multi może od czasu do czasu, jak się spodoba. Więc obserwuję tą promocję na cdp i rozważam cały czas zakup. ;)
jak kupisz 2 dodatek to będziesz mieć multi tylko z inymi, którzy mają drugi dodatek. lepiej kupić najnowszą część do multi, a singla przechodzić po kolei. jak masz głód RTSa i dobrej kampanii, to polecam. swojego czasu mnie wciągnęło i cisnąłem osiągnięcia na brutalu, więc coś w tym jest. jednak w wakacje lepiej pobiegać po polu, a starcrafta zostawić na długie zimowe wieczory. jednak kupić można teraz. ( ͡° ͜ʖ