Wpis z mikrobloga

W 2009 roku przechadzałem się po terenie Off Festivalu tripując na substancji o hipsterskiej nazwie Bromo-DragonFLY, w każdym razie #narkotykizawszespoko hardo i hipsteriada maksymalna ^^. Przypadkiem wbiłem na scenę gdzie jakiś grubasek za konsoletą wywijał i przed nim jakaś alternatywna dupeczka śpiewała bardzo energicznie. Okazało się, że to polski zespół Skinny Patrini znani (eeee...) w sumie tylko z kawałka do filmu "Galerianki". Wtedy akurat trafiłem na wykonanie utworu Switch Off i bardzo, bardzo mi się podobało, panienka urzekła mnie swoim wokalem, później wjechało szybsze YSMF i już pięknie się mi wszystko pokomponowało... spodobał mi się tekst "you suck my face" - do tej pory nie sprawdzałem co to znaczy, jeśli dobrze kombinuję to coś typu "ssiesz moją twarz", "wsysasz się we moją buzię"? Może ktoś z #angielski pomoże przy okazji? W każdym razie, dziś zapodaję wam świetny remix tego utworu....

Skinny Patrini + Adriano Canzian - YSMF [Aya/Bambi Edit]

#muzykadonkafiszera #mirkoelektronika #muzyka #electro #muzykaelektroniczna
D.....r - W 2009 roku przechadzałem się po terenie Off Festivalu tripując na substanc...
  • 3
  • Odpowiedz