Wpis z mikrobloga

Znalezione na fb:
Polaczki na dobrą sprawe mają bardzo wiele wspólnego z muslimami.

- Pochodzą z biednego kraju na wschodzie
- Zalewają imigrantami europe zachodnią
- Fanatyczni religijnie
- Grożą śmiercią gdy ktoś obrazi ich autorytet (Mahomet, JP2)
- Chcą zaprowadzenia swoich konserwatywnych zasad w innych krajach
- Nienawidzą żydów
- Konserwatywni względem roli kobiety w rodzinie
- Gdy ich kobiety odsłonią za dużo ciała, wpadają w szał
- Chcą wymordować lub wygnać gejów
- Zapuszczone owłosienie na twarzy jako narodowy symbol (brody muslimów i wąsy janusza)
- Od kilkuset lat nie wygrali żadnej wojny z poważnym krajem
- W średniowieczu walczyli z chrześcijańskimi zakonami rycerskimi.
- Łapią ból dupska o to że nie posiadają już swoich "historycznych" ziem gdzie od wielu lat stanowią mniejszość.
- Samobójczy zamachowcy-Samobójcze powsranie warszawskie
#bekazprawakow #bekaznarodowcow #stoppolonizacjieuropy #polakicebulaki
  • 9
@AndrzejBreivik: nie ogarniam tej logiki, a trochę mnie to w sumie śmieszy, że tego typu rzeczy plusują ludzie, których oburza jak tzw. prawacy czepiają się muzułmanów jako całości itp. Będą wytykać wykopywanie wszystkiego negatywnego o muzułmanach po czym tylko na złość konserwom obrażą cały naród i to jeszcze porównując do muzułmanów, gdzie skala jest absurdalnie różna, a więc samym tym potwierdzają, że muzułmanie są źli... No chyba, że chodzi tylko o
@Mannlicher: Ależ piszę tutaj o radykałach muzułmańskich, uwierz mi, że gdybyś popracował trochę #zagranico sam byś wolał obracać się wśród muzułmanów niż Polaków. Jestem przekonany, że dla Polski przyjęcie islamu byłoby skokiem cywilizacyjnym (chociażby dlatego, że muzułmanin musi się myć przed modlitwą, a Polak robi to chyba raz na tydzień). Bądź co bądź nie mówię, że ta religia jest zajebista ale na pewno jej wyznawcy są lepsi od polako-katolików.
@Den_Waldganger: Obrzezanie dziewczynek to murzyński zwyczaj, żeby być muzułmaninem nie trzeba się obrzezać dot. to także mężczyzn. No cóż kamienowanie i zabójstwa honorowe to smutna sprawa, ale muzułmanie starają się to zwalczać. Trzeba też wziąć pod uwagę, że islam w europie to bardziej islam w wydaniu tureckim czyli łagodniejszy. Bądź co bądź wbrew wykopkowej opinii mężczyźni też są bardzo surowo tam karani. U nas też są zabijani ludzie i to częściej
@AndrzejBreivik: Pamiętasz zamachy z 2005 roku?Były przeprowadzone przez takich właśnie "cywilizowanych muzułmanów" jeden z nich był wzorowym uczniem uwielbiającym sport drugi był nauczycielem pomagającym niepełnosprawnym dzieciom i co?Pewnego dnia wysadzili się w tłumie niewinnych ludzi.Podobnie jest z zabójstwami honorowymi,w Niemczech powstało nawet specjalne stowarzyszenie do walki z nimi a Sibel Kekil (to ta która grała Shae w GOT) od łądnych paru lat porusza ten problem występujący w umiarkowanych wg ciebie tureckich
@Den_Waldganger: Możliwe, że zdarzają się zabójstwa honorowe w Niemczech, ale to Polacy niosą największą patologie i są w topce jeśli chodzi o przestępstwa wg. nacji. Z tymi muzułmańskimi patrolami wyrywającymi alkohol ludziom to śmiechłem, praktycznie nigdzie na zachodzie nie można pić alkoholu w miejscu publicznym, spotykam czasem za to "polskie patrole" które próbują skroić ludzi. Większość patoli którą włóczy się po nocy na zachodzie to słowiańskie łyse łby (głównie polskie).
@AndrzejBreivik: Patrzyłem na te statystyki i ciekawi mnie jedno czy nie wynika to przypadkiem z tego że Polacy są najliczniejszym narodem który wszedł do UE w 2004 roku więc siłą rzeczy musi przodować w takich statystykach,spójrz na drugich albo trzecich po nas Litwinów są jakieś 10 razy mniejsi a w więzieniach jest ich tylko około 1,5-2.5 razy mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak wcześniej twierdziłem Ojkofob