Wpis z mikrobloga

w moim poprzednim wpisie-konkursie z #rozdajo #bron niestety nikt nie udzielil prawidlowej odpowiedzi :( zarowno nagroda jak i poprawna odpowiedzia byla BROŃ BEZ POZWOLENIA ( ͡º ͜ʖ͡º)

do wygrania byl ten malutki pistolecik czarno-prochowy lub karnet na strzelanie o wartosci 400zl. tyle wlasnie kosztuje ten pistolecik i kazdy moze go bez zadnych pozwolen/rejestracji/badan calkowicie legalnie zakupic i posiadac. na filmie z wskazowka widac zarowno ten pistolecik jak i bezpozwoleniowy rewolwer remington ktory wystapi w nastepnym filmie. film o "broni bez pozwolenia" zapowiadalem zarowno w swoich niektorych materialach video jak i w aktywnosciach na wykopie czy forach o broni itp... od roku :p

kilku mirkow domyslalo sie o co chodzi i byli calkiem blisko w swoich propozycjach ale niestety nie bylo zadnej dokladnej. jestem pewien ze pistolecik uda sie rozdac w jakims kolejnym konkursie.
BrzydkiBurak - w moim poprzednim wpisie-konkursie z #rozdajo #bron niestety nikt nie ...

źródło: comment_J2glrMmFEzwx9yHzyYvaB8IJ7pZBC9Od.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: straszyc czyms takim mozna wroble. na rynku jest tyle takich zabawek ze nie robia juz wrazenia na bandytach. w sytuacji zagrozenia trzeba od zagrozenia uciekac... lub poslugiwac sie narzedziami ktore sa skuteczne a nie imitujace skutecznosc ;)

@xDawidMx: tez kiedys byles zielonkiem :G
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: @lubielizacosy:
Hola hola, sam mam zorackiego r-1. Nie jest to mega silny pistolet, ale skuteczny na malych dystansach.
z odleglosci 3m strzal na udo skutecznie pozbawia checi napastnika. Niestety czy stety ale testowany w takich okolicznosciach. Wiadomo oczywiscie, ze to wszystko zalezy od osoby, ktora nas atakuje. Starego bandziora pewnie nie ruszy za bardzo:) Dodatkowo, nawet jesli nie czlowiek jest zagrozeniem, a agresywny pies, z ktorym tez
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: zoraki r-1 to nie hukowiec tylko balansujace na granicy prawa urzadzenie przez ktore mozna latwo narobic sobie roznych nerwow z policja/prokuratorem - za samo posiadanie. odradzam kupowanie tak zwanych "wiatrowek akustycznych"/"hukowcow kientycznych" czy innych "wynalazkow" ktore sprzedawcy wciskaja jako substytut broni palnej.

skutecznosc wynalazkow na gumowe kulki testowalem na sobie i jest smieszna. kupuja je ludzie ktorzy zazwyczaj nigdy nie mieili normalnej broni w reku i zyja w przeswiadczeniu ze mozna sie takim urzadzeniem skutecznie bronic zamiast uciekac. takie podejscie jest bardzo niebezpieczne dla nich samych.

"obrazenia" jakie sobie sprawilem takim rewolwerem na gumowe kule byly znacznie slabsze niz z mocno ustawionego paintballa. sadzisz ze paintball bedzie dobrym narzedziem ratowania zycia/zdrowia przed
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: broń czarnoprochowa jest legalna o ile nie transportujemy jej naładowanej, ale nie wiem czy ten czarny proch jest legalny. Tak w ogóle to ten pistolet ze zdjęcia chyba jest na kapiszony? Bo je chyba można legalnie kupić. Niech ktoś mądrzejszy ode mnie w tym temacie się wypowie.
  • Odpowiedz