Wpis z mikrobloga

Złapałem boreliozę. Ze względu na na tryb życia obawiałem się, że prędzej czy później tak się stanie. Jetem już leczony, choroba wykryta na etapie rumienia więc teoretycznie w 100% wyleczalna. Wolę jednak dmuchać na zimne i dlatego chce was zapytać o sposoby na wzmocnienie organizmu. Antybiotyki tylko wspierają walkę, ale ostatecznie bakcyla musi pokonać właśnie on.

Mam w sumie też jeden dziwny objaw, mianowicie od jakiegoś czasu bardzo dużo i obficie się pocę. Wcześniej tak nie miałem, jak ktoś ma sposób jak sobie z tym poradzić i info co może być tego przyczyną to też będę wdzięczny.

#pytanie
  • 6
@GeraltRedhammer: 1. Sok z pokrzywy, rwij młode liście, jak nie ma usuń stare badyle i poczekaj parę tygodni, będą młode. Potem w sokowirówkę i pij na zdrowie. Można też kupić gotowy, polecam z Dermesy ale jest cholernie drogi, ogólnie najlepiej zrobić samemu.
2. Różeniec górski, naprawdę silny adaptogen, najlepiej przygotować nalewkę na bazie świeżego korzenia. Z gotowych produktów nie bierz nic gdzie bazą był chiński różeniec. Szkoda pieniędzy, jest bezwartościowy.