Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników Motoroli Moto G2 (Lollipop 5.0.2). Dość często się zdarza, że odbieram telefon i nie słyszę swojego rozmówcy. Mieliście taki problem? Telefon kupiony miesiąc temu w x-kom, nie ingerowałem w androida w żaden sposób. Czasem także zdarza mu się przywiesić a wcale jakoś dużo aplikacji nie mam. Telefon strasznie był zachwalany a na razie to mnie szlag trafia bo jak ktoś do mnie dzwoni to muszę go zrestartować i oddzwaniać żeby słyszeć z kim gadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#android #motorola #motorolamotog
  • 14
@kreiws: mam motog, ale nie mam Twojego problemu. Jedyne zauważone mankamenty:
- raz na dwa miesiące wysiada dotyk i trzeba zrobić restart
- czasem łapie przymułe
- problem z ustawieniem niektórych dzwonków (ustawione mp3. a gra domyślny, fabryczny dzwonek telefonu)

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dasistfubar: @absoladoo: Eh wcześniej miałem Samsunga Galaxy SII i jakiś takiś fajniejszy był.. Wszystko bardziej intuicyjne, przejrzyste, niezniszczalny telefon. Wychodzi na to, że chyba muszę oddać motkę na gwarancję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kreiws: w zwykłej moto G miałem podobny problem. Muzyki wtedy też nie możesz słuchać? Tak jakby słuchawki podłączone? Wysłałem na gwarancję i zrobili. Wymienili wejście Jack i naprawili układ. Tak było napisane w protokole. Polecam oddać na gwarancję.
@kreiws: jak nie działa ci też muzyka to oddaj na gwarancję - tel wykrywa podłaczone słuchawki z uszkodzonego wtyku jack. Jak muzyka działa a rozmowy przez tel nie (w tym samym momencie) to proponuję skorzystać z full wipe (pełnego resetu tel)
Wszystko bardziej intuicyjne, przejrzyste

@kreiws: pewnie tak uważasz bo się po prostu do tego już przyzwyczaiłeś, wg mnie stary touchwiz to gunwo (nowy trochę lepszy już)

niezniszczalny telefon.

W końcu to telefon z najwyższej półki z 2011 roku a Moto G to jest niska-średnia półka