Wpis z mikrobloga

@Fox_Murder: no już, już, wyjmij kija z dupy, bo widzę, że zaczynasz wycieczki ad personam, znawco terroryzmu. dziękuję, że mi uświadomiłeś kim jest prawdziwy terrorysta.

PS. ci z isis to też zabójcy. nie słyszałem, żeby zamachowiec, twu, asasyn, który wysadził się w Turcji czegoś żądał.

ciekawe, że nazywasz mnie klaunem - ja u ciebie powoduję ból dupy, ty u mnie rozbawienie.
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Pewnie ktoś już Ci to napisał, ale nie chce mi się czytać tego wszystkiego, więc: to na 90% bielactwo i powinnaś iść do specjalisty który oceni sytuację. Powinnaś popytać też w rodzinie czy ktoś miał coś podobnego, bo jest to najczęściej dziedziczne (tak jest w moim przypadku np.). Zdrowia życzę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Martuchna69: ma regularne brzegi, nie rozmywa się - wg mnie bielactwo tak jak ktoś wyżej napisał.
Nie robią Ci się wokół pieprzyków białe otoczki?
  • Odpowiedz
@kaszka__manna: mialem raz w zyciu podobne. Okragle, srednica ok 3 cm. W identycznych miejscach na obu ramionach :) Utrzymywalo sie z miesiac wiec poszedlem do lekarza. Lekarz stwierdzil uczulenie na ostre zarcie. Przeszlo gdy troche zmienilem diete :) Moze u Ciebie to tez jakies uczulenie?
  • Odpowiedz