Wpis z mikrobloga

#zyciowepytania #przyjaciele #znajomi #seks
Czy rozmawiacie ze swoimi znajomymi/przyjaciółmi/kumplami etc. o seksie i tego typu tematach? Jak daleko posunęliście się w takich rozmowach? Czy może to tematy tabu?
Pytam, bo zauważyłam, że ze swoimi znajomymi/przyjaciółmi - są osoby, z którymi raczej omijamy pikantne tematy, natomiast drugi typ osób jest taki, że rozmawiamy o tym większość czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jest u Was?
  • 9
  • Odpowiedz
@nefili: Nigdy nie rozmawiam na temat seksu, bo nie ma o czym rozmawiać. Faceci raczej nie rozmawiaja o takich rzeczach, chyba że w żartach i przekomarzaniu między sobą ale każdy zachowuje raczej swoje prywatne sfery dla siebie.
  • Odpowiedz
@nefili: To zależy też oczywiście od poziomu dojrzałości i potrzeby udowadniania komuś czegoś. Ludzie są różni ale jak dla mnie spowiadanie się z tego znajomym nie jest na miejscu, ale widocznie jestem staroświecki ;)
  • Odpowiedz
@nefili: Faceci raczej nie rozmawiają na temat seksu, chyba, że naprawdę dobrzy znajomi, albo Seby. Z tego co wiem to raczej domena kobiet. Ja tak serio może z dwoma, trzema kumplami gadałem tak serio. Heheszków u erotycznych przechowałek przy piwie nie liczę.
  • Odpowiedz