Wpis z mikrobloga

@glosnik: no nie wiem czy wszyscy, których masz na myśli tak strasznie pochwalają breivika i jego krwawą jatkę, bardziej chodzi o fakt, że na ten moment cała ta akcja wygląda na dokładnie zaplanowaną w celu okazania obasurdów tamtejszej polityki. Koleś może i jest psychopatą, nie mniej jednak śmieje się w twarz rodakom wiedząc, że nie dość, że nic mu nie grozi, to jeszcze dostał zajebiste warunki i wciąż może wysuwać
  • Odpowiedz
@daj_pan_spokoj: S----------e objawia się wtedy, gdy traktuje się prawice jako cud, ideał i dobro a lewice jako zło wcielone mordujące staruszki i kopiące małe pieski...
Prawica ze swoich założeń jest anty-wolnościowa i dążąca do pozbawienia prawa do wolności.
  • Odpowiedz
@Tasde: @glosnik: Bo umiarkowanej prawicy na Wykopie jest mało, większość to prymitywy jak Laserade. Mam prawicowe poglądy a od jakiegoś roku więcej rak content dostarcza mi 4konserwy. Już częściej zgadzam się z neuropa bo skala prostactwa, uprzedzeń i hipokryzji osiaga ogromne stężenie po prawej stronie.
  • Odpowiedz
@dertom: Zasadniczo zarówno lewica i prawica to esencja debilizmu. Ludzie nie potrafią wyobrazić sobie świata poza lewicą i prawicą a ja wybieram trzecią drogę czyli łączenie najlepszych rozwiązań z jakiej strony by nie pochodziły.
  • Odpowiedz