Wpis z mikrobloga

tak wiem ale na forum pisali ze powinno działać.


@gwo36034: Ale w jaki sposób ma to działać, skoro nawet nie wepniesz tego ani w telewizorze, aniw w kinie domowym, bo gniazd brak?

A model telewizora i kina domowego to możesz podać?
@gwo36034: Plan był dobry, zakładam że chcesz wyjść analogowo z sygnałem AUDIO z TV do zewnętrznego wzmacniacza. Jeśli w przejściówce ze zdjęcia przełącznik jest w pozycji OUT to powinieneś mieć osiągalny analogowy stereofoniczny sygnał audio na 2ch cinch. Jeśli go tam niema znaczy że twój TV ma nie pełne EURO i nic z tym nie zrobisz i potrzebujesz zewnętrzny DAC z wejściem optycznym i wyjściem analogowym.
Mam telewizor ale niestety bez wyjścia na jacka 3,5 i tylko z wyjsciem optycznym

jakbym chciał podłaczyć kino domowe to nie dam rady bo tylko przez jacka sie łączy

wlasnie mam takie wejscie..


@gwo36034: No to zdecyduj się.
@mari39: ma, ale w telewizorze mam tylko optyczne


@gwo36034: Z opisu telewizora, ze strony producenta, którą podałeś:
ZŁĄCZA - TYŁ
RF - antenowe
Composite IN + Audio
Component + Audio
Scart (Full)
Cyfrowe wyjście audio

Trolling z twojej strony?
@Mr--A-Veed: Jaki trolling, wszystko się zgadza wyjście analogowe audio ma osiągalne "teoretycznie" tylko na złączu SCART i cyfrowo optycznie. Wszelkie pozostałe to wejścia.
@gwo36034: Podaj lepiej co to za kino (wzmacniacz) posiadasz i jakie on posiada wejścia, bo nie chce mi się wierzyć aby wzmacniacz kina miał wejście sygnału zrealizowane przez "złącze jack"
@dktr: No ale ma złącze SCART - a na samym początku twierdził, że ma jedynie optyczne.

Twierdził, że ma w kinie domowym jedynie wejście JACK, a ma też Cinch.

@gwo36034: Jeżeli masz w telewizorze SCART, a w kinie domowym Cinch (białe i czerwone) - to wpinasz do telewizora przejściówkę w złącze SCART, ustawiasz przełącznik na "out", a potem łączysz biały Cinch z przejściówki z białym cinchem z kina domowego i
@Mr--A-Veed: O właśnie, taka konfiguracja powinna działać. No chyba że w opcjach TV ma wymuszone tylko audio 5.1 przez optyczne, to po scart analogowo nic nie usłyszy.