Wpis z mikrobloga

@fervi: no niestety ostatnia aktualizacja zablokowała mi jakąkolwiek możliwość większego grzebania w telefonie, czasami na ebayu lub allegro szukam nawet płyty głównej do tego telefonu xD
@osmanho: U nas nie ma problemu - nie dają aktualizacji :D
Troszkę szkoda, że już nie kontynuują linii Atriksów, bo te telefony miały potencjał. Droidy (Milestone) to takie telefony "upchnijmy wszystko co się da". Mają klawiaturę, mają HDMI, mają Webtopa i wiele rzeczy

Webtop jest fajny jak podłączasz telefon do ekranu - np. telewizora. Wtedy ekran nie jest skalowany, a po prostu przeładowany jest Launcher (i niestety aplikacje). I odpalasz na
@fervi: no właśnie chciałem sobie kiedyś kupić tego "pseudolapka", co wrzuciłeś w poprzednim komentarzu, ale ostatnim wspieranym telefonem był poprzednik mojego, czyli Razr Maxx. A wejście HDMI również mam, sprawdza się świetnie wobec braku Smart TV :P
Zawsze mi się podobały te starsze dotykowe Motki, rzeczywiście miały coś w sobie.
@osmanho: Jak mieszkasz we Wrocku, to mam kable - spróbować można. Część osób podłącza, ale nie mają Webtopa (tylko przeskalowanie ekranu) i może w twoim przypadku też to jest.