Wpis z mikrobloga

@Zasillacz13: Z Warszawy. Tak tanio bo po pierwsze ,że wcześnie bilet się kupuje i jest taniej, po drugie studenciak jestem i jest te 50% zniżki

@god_save_the_queen: No ja się zgadzam autkiem wygodniej. W zeszłym roku chciałem swoim jechać, ale mam jakieś wewnętrzne obawy ,że auto by tego nie przetrwało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jabolsy: oj my też mamy obawy co do wytrzymałości samochodu, bo najnowsze nie jest, noale! Ja jako studenciak płaciłam z Bielska 37 zł w jedną stronę, choć trasa jest dłuższa niż z Warszawy. Zrezygnowaliśmy z opcji pociągu z powodu powrotów, które były niekiedy traumatycznymi przeżyciami :D
  • Odpowiedz
@god_save_the_queen: Oj tak! Powroty to zawsze trauma.. Ostatnio wracałem rzeźnia o 7 rano. Musiałem stać pół drogi do warszawy na grzejniku w pociągu bo nie było miejsca na podłodze. Wszyscy spoceni, częśc nawalona, gorąco.. 2 dni potem wracałem do siebie bo się jeszcze odwodniłem. Nigdy więcej. Teraz mam powrotny w intercity jeden dzień po woodstoku to będzie trochę luźniej. NO i miejscówka.
  • Odpowiedz
@tokidoki: no ale niestety dla tego miasta sa oni bardzo rozpoznawalni w okolicy i od czasu upadku zakładów wiekszosci Andrychow kojarzy sie z Beskidem, cyganami oraz Szpitalem.
A już szczegolnie widzac wpis gdzie w jednym miejscu sie Andrychow oraz woodstock pierwsze skojarzenie to cyganie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jabolsy: Dzień po czyli w poniedziałek? życzę miejsca siedzącego, gdziekolwiek! My kiedykolwiek wracaliśmy na Bielsko, czy to była 19 w nd, czy 23 w nd, to zawsze był tajfun na PKP :)

@aryss: Cygany nurkują w fontannach, czyściochy, a nie marnują czas na wypoku
  • Odpowiedz