Wpis z mikrobloga

Dobra Misie - jestem pierwszy!
Nadszedł czas, że goonswarm chce sobie sprowadzić niewo... e... renterów do Pure Blind http://evemaps.dotlan.net/map/Pure_Blind - do nie dawna było to straszne zadupie i pustynia, ale ostatnie zmiany (ktoś o nich pisał niedawno w tagu) spowodowały, ze da się tam zarobić ISK (ale i tak nikt nie chce tam mieszkać bo w Deklain można zarobić więcej i jest bezpieczniej). Jako że za złapa... zwerbowanie ludzi / korporacji dostaje się ISK to pomyślałem, ze zrobię reklamę:
Warunki są mniej więcej takie:
- wkład początkowy (250m pojedyncza osoba, korporacje w zależności od liczby członków) - nie chcemy żeby ktoś awoxował naszych pozostałych renterów
- podatek od rattowania (20% osoba, 25% corpo)
- jak zobaczą cie gdzieś poza Pure Blind to cie zabiją.

Jak ktoś ma pytania to może uderzać tu albo w evie - nick taki sam, bez pauzy. (AFKIshtar zarabia 18m ISK/tick w haven i sanctum - a teraz juz sie spawnują w Pure Blind mimo kijowego truesec)

#eve #eveonline
  • 4
  • Odpowiedz
podatek od rattowania (20% osoba, 25% corpo)


@Stah-Schek: lel. Trzeba być jebniętym żeby pchać się renterkę skoro dostanie się do normalnego korpa w 0.0 nie jest jakoś szczególnie trudne.
  • Odpowiedz
@3mielu: Też mnie to zawsze dziwiło :P Różnica jest taka, że w renterce nie ma żadnych wymagań dotyczących udziału we flotach PvP. Ale przecież PvP jest zdecydowanie najfajniejszą częścią!
  • Odpowiedz
'uczestnictwo w jednej flocie aliansowej w miesiącu', gdzie cała aktywnosc sprodwadza się do naciskana F1 :D


@3mielu: Wysokie wymagania mają te wasze korpy xD
Byłem na dwóch flotach i w sumie to dalej mnie nie wywalili, chociaż nie gram aktywnie od ok. 6 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz