Wpis z mikrobloga

@GhostxT: spoko tam ja sie o offtopy nie spinam, można powiedzieć że cos w stylu mafii i porwania było xD, co do recepty na mikroplusy - nie ja pierwszy, nie ostatni, ale przynajmniej sobie nie zawłaszczam prawa do plusowania ;D i nie robie tego w uciążliwy dla innych sposób - a przynajmniej póki co nikt się nie skarżył
@misja_ratunkowa: ok wielkie dzięki, ciekawy jestem za to kto takie pokręcone nazwy wymyślał :), no chyba że kucyk / koński ogon zależy od długości włosów ;D

rozumiem że po prostu są różne wersje kucyka / końskiego ogona, upinane raz wyżej raz niżej
@GhostxT: wyjazd na zadupie gdzie zasiegu gsm jak na lekarstwo :D, wypok zawsze w moim sercu, raz blizej raz dalej ale odpowiada mi tutaj atmosfera, wrazenie ze kazdy znajdzie tag dla siebie i ogolnie taka bezpieczna zajezdnia na torowisku zycia xD
@minusuj: ponytail to taki kucyk wyzej, wlosy opadaja i podskakuja xd a kucyk, to kucyk, relacja jest taka jak kwadrat z prostokatem. Kazdy ponytail jest kucykiem, ale nie kazdy kucyk blabla.. Kucyk to po prostu zwiazane gumka wlosy niezaleznie od wysokosci