Wpis z mikrobloga

@Chaczins: Dzięki żadnego z nich nie widziałem a z chęcią sprawdzę. Książek też jakoś specjalnie nie czytam ale mam kilka które chcę przeczytać ale nigdzie nie ma szans żeby nabyć np:
Płonące dusze Leon Degrelle
Wiem autora nie ma co chwalić za jego poczynania ale słyszałem że książka sama w sobie świetna jest. Czytałem Front Wschodni tego samego autora mogę polecić ale trzeba ją traktować z lekką rezerwą mimo wszystko bo
MojHonorToWiernosc - @Chaczins: Dzięki żadnego z nich nie widziałem a z chęcią sprawd...
@MojHonorToWiernosc: Widziałem wszystkie które wrzuciłeś :P Książki niestety nie przeczytam - po prostu nie potrafię czytać. Okaleczyłem się w dzieciństwie, nie czytałem, nie trenowałem - nie potrafię się skupić. Mam kilka pozycji które chciałbym bardzo przeczytać - ale nie potrafię. Czytam, czytam, a myslę o tym co będzie, było, a nie o tym co czytam. W skutek tego oczy idą dalej, głowa zostaje gdzieś z tyłu.
@MojHonorToWiernosc: Saving private Ryan, serial Kompania braci (genialne), Pluton, Cienka czerwona linia, most na rzece Kwai, Pianista, życie jest piękne, czas apokalipsy, full metal jacket, w ciemności, jutro idziemy do kina, złodziejka książek.

dobrych, wojennych filmów akurat jest mnóstwo.
@gjk_: Wszystkie które wymieniłeś oglądałem ( ͡ ͜ʖ ͡) Wiem że dobrych filmów wojennych jest wiele no ale większość widziałem dlatego zadałem pytanie na mirko bo może ktoś zna jakieś perełki których jeszcze nie oglądałem.
@gjk_: Dzięki ! sprawdzę :)
Już pisałem to wyżej ale napiszę jeszcze raz z nowych filmów które się dobrze zapowiadają czekam na: My honor was loyalty ( ͡ ͜ʖ ͡) Jedynym jego minusem w tym momencie jest to że twórcy zapowiedzieli że film nie będzie w języku polskim.