Wpis z mikrobloga

@kapica_mateusz: Dostałem prace na zaginarce blachy mowie sobie spoko.. jestem sumienny wiec będę pracował pilnie aż znajdę coś lepszego a tu uj ledwo zatrudnili a już mówią że będzie redukcja etatów.. a nie wiem kiedy mam uzbierać na utrzymanie. Gryy, już myślałem że po problemach ze zdrowiem bedzie jak po maśle. Stanelo sie to że rodzina mojej dziewczyny ma oczekiwania ktore są logiczne a ja mam problem żeby swoje oczekiwania względem
@kapica_mateusz: Nie.. nie zostawię swojej kobiety ( ͡º ͜ʖ͡º). Właśnie własny biznes.. myślę o tym co dzień. Lecz jestem człowiekiem co umie sporo lecz nie umie jednego dobrze co za tym idzie fachu żadnego nie mam ;/ Co do heh wyjazdu na wakacje to powodzenia! Mam nadzieje że powrót wpłynie na Ciebie tak jak powinien ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do emigracji
@marcuus2: Rozumiem Cie, mam to samo... Umiem sporo, ale nie jestem pewien czy to wystarczajaco, i boje sie w tym kierunku pojsc. Ale czasami zaryzykuje, pojde, i wygrana :). Tak wiec sprobuj, zawsze to jakies doswiadczenie :).
@kapica_mateusz: Nie wiem czy wystarczająco dużo znaczy na mirko gdy ktoś mowi "dzięki" ale dzieki cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy się postawie na nogi ruszę do przodu! i mam nadzieje, że to będzie wygrana jak u Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)