Wpis z mikrobloga

@dziekuje: Nie zrozumiałeś pytania chyba, bo w linku nie ma na nie odpowiedzi.
Na przykład mi wyszło ISTJ-A. Komuś poniżej ISTJ-T. Każdy ma dodaną literę A lub T do swojego typu. Już się połapałem, że to pewnie ten najniższy pasek - asertywny lub czujny - ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.
EDIT: Już znalazłem, na anglojęzycznej wersji strony jest napisane.
  • Odpowiedz
Assertive (-A) individuals are self-assured, even-tempered and resistant to stress. They refuse to worry too much and do not push themselves too hard when it comes to achieving goals.


Turbulent (-T) individuals are self-conscious and sensitive to stress. They are likely to experience a wide range of emotions and to be success-driven, perfectionistic and eager to improve.
  • Odpowiedz
@CamelCase: z ich strony:
IDENTYFIKACJA
Ostatnim aspektem podtrzymującym wszystkie pozostałe jest identyfikacja i jest ona wskaźnikiem naszej pewności siebie dotyczącej umiejętności podejmowania decyzji:

Jednostki asertywne (-A) są stabilne emocjonalnie, spokojne, zrelaksowane, nie mają skłonności do zamartwiania się.
Jednostki czujne (-T), ostrożne i onieśmielone, zwracają dużą uwagę na swój wizerunek, motywuje ich odnoszony sukces, są perfekcjonistami.
  • Odpowiedz