Wpis z mikrobloga

Ja mirek lvl 24
Mój stary fanatyk populistycznych rządow i lewackiego prawa lvl 55

Przy rodzinnym obiedzie pada temat anona, który zgwałcił wielokrotnie 8 miesięczną córkę w #elblagtomojemiasto i po zaproponowaniu sam sobie kary (!) idzie gnić do sztumu na 9 lat. Jego #rozowypasek na 9 miesięcy.

Ja: powinien na szubienice, a nie za moje pieniądze w sztumie na wakacjach
Mój stary fanatyk populistycznych rządów i lewackeigo prawa: hurr durr adolf hytler tak mówił hurr durr państwa ma pomagać i chronić
Ja: państwo ma nie przeszkadzać i nie finansować patologów
Mój stary fanatyk populistycznych rządów i lewackeigo prawa: hurr durr Adolf Hytler tak chciał hurr durr resocjalizacja hurr durr KORWIN MIKKE SIEG HEIL W PARLAMENCIE
Ja: Nigdy nie głosowałem na nikogo poza Korwinem, Bronek już spadł ze stołka w kolejnych wyborach wszystkich won xD
Mój stary fanatyk populistycznych rządów i lewackeigo prawa: hurr durr unia europejska super Korwin idiota i nazista hurr durr
Ja: Nie ma zgody by z mojej pensji pobierano podatki na finansowanie bestialstwa

.... kurtyna, koniec aktu 1....

45 min później idę do pokoju, patrzę Mój stary fanatyk populistycznych rządów i lewackeigo prawa ogląda Hansa Klossa - scena jakiś SS-man w mundurze siedzi za biurkiem.

Pytam: tate, tate - co tam tate oglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój stary fanatyk populistycznych rządów i lewackiego prawa: <##!$%@?> KORWINA #!$%@?

#jkm #korwin #krul #mojstaryfanatyk
  • 3