Wpis z mikrobloga

#windows10 #windowsphone #halp #pomocy #lumia #nokia
No siemaneczko, moja (nie)ukochana Lumia 925 obraziła się na mnie podczas próby zainstalowania windowsa10.
Telefon był naładowany w 100% + podpięty do ładowarki, pobieranie i przygotowanie do instalacji trwało chyba z 1,5h no, ale mniejsza z tym, same zębatki też kręciły się z godzinę i nagle pokazała się smutna morda i zdechło coś takiego: :-(
Teraz nie daje się włączyć jest tak
Logo orange -> Nokia -> Koła zębate -> czarny ekran -> orange itd.
Błąd identyczny jak tu: http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/lumia-820-crashes-while-installing-latest-windows/ae9e6380-795b-47a4-a0fc-889a8877cf83

No i nic mi to nie daje. Wywala się cały czas tak samo. Windows wraz z WPRT tylko sobie wydaje dźwięki, że nie rozpoznano urządzenia USB.
Slasiu - #windows10 #windowsphone #halp #pomocy #lumia #nokia
No siemaneczko, moja (...
  • 31
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: powiedz mi jak ta aplikacja ma wykryć mój telefon skoro windows nie daje rady go zainstalować. bo ściągnąłem tę apkę i jest tak samo jak z poprzednimi
  • Odpowiedz
@Slasiu: Da się wyłączyć normalnie telefon czy cały czas się resetuje? Wcześniej wciskało się dwa przyciski na wyłączonym telefonie, włączał się bootloader i kompuer normalnie wykrywał telefon.
  • Odpowiedz