Wpis z mikrobloga

@karolgrabowski93: W ramach "ciekawostki" nawiązując do tematu:

W USA międzyrasowe małżeństwa mają dużo większe prawdopodobieństwo rozwodu #, przemocy domowej # i aż 7.7 razy większe niż w jednorasowych małżeństwach prawdopodobieństwo morderstwa jednego z małżonków przez drugiego (spouse homicide) #

Gdyby natomiast ktoś z lewej strony próbował zaatakować nudnym i wyświechtanym argumentem "a to Polak katolik nie tłucze żony po pijaku jak wróci z roboty hehehe" to przypomnę tylko, że nasz
@karolgrabowski93:
Błagam cię, nefski to rak.
To nie był materiał pod tytułem "przemoc domowa a kolor skóry" , zajęto się filmikiem dziewczyny pobitej przed swojego chłopaka/męża?, to tyle. Widziałem kilka materiałów o znęcaniu się nad kobietami w Polsce, i w żadnym nie mówili o "białych katolikach" i nie przedstawiali facjat oskarżonych.
Trzeba mieć ostrą paranoję by myślec że nie pokazali murzyna bo "poprawność polityczna", serio to podpada pod ostrą psychozę.
Nie pokazali na początku, bo panna opublikowała filmik bez podawania imienia faceta, który ją pobił. Po około 5 dniach koleś sam publicznie przeprosił i dopiero od tamtej pory wiadomo kto ją pobił
@rajet:

Zgodnie z ustaleniami Przeglądu Sportowego, przebieg zdarzeń był inny. Sześciu kibiców Cracovii (sympatycy z Krakowa mają tzw. "zgodę" z fanami Lecha) zostało napadniętych w centrum miasta przez 40 chuliganów FK. Jeden z kibiców z Polski został ugodzony maczetą i trafił do szpitala. Po rekonstrukcji ścięgna opuścił placówkę o własnych siłach. Poza tym cały wieczór w centrum Sarajewa miejscowi fani prowokowali Polaków, szukając powodu do bójki.

Po stronie bośniackiej w starciu
@ja_tu_tylko_na_chwile:

Lewicowa ciemnota bez szkoły powinna wykazywać nieco więcej pokory wobec nauki. A komentarz oczywiście zgłoszony.

XD

Komentarz powyżej idealnie przekazuje poziom śmiesznej grupy na n. Statystyki przeczą ideologii? Rzućmy stekiem wyzwisk.

Nie odnosiłem się do twoich statystyk mistrzu, tylko do zarzutu wobec stacji TVN. Widziałem ten reportaż, podeszli do tematu bardziej ogólnie, nie zajmowali się kolorem skóry, religią, pochodzeniem itp, facjata murzyna była im zbędna. Zresztą komentarz chorosza rzuca nowe
@Sojerr: no zdecydowanie defensywna postawa biednych kibuców :D
Nawet wzięli ze sobą krzesełka, żeby sobie siąść, bo nogi bolą po długiej podróży. Złoto chłopaki!
rajet - @Sojerr: no zdecydowanie defensywna postawa biednych kibuców :D
Nawet wzięli...
@Sojerr: serio nie kumasz do czego pije ten obrazek? Przecież każdy "ciapaty" to "muslim" i potencjalny terrorysta na ten przykład. Dlatego polski kibic to chrześcijanin. Proste jak #!$%@?.
Serio, uważasz, że ta retoryka jest na poważnie? Owszem - jest, ale po drugiej stronie barykady. Nie tej, ekhm, lewackiej.
@ja_tu_tylko_na_chwile: Wziąłeś pod uwagę np jak działa policja w innych państwach i dlaczego tam ten współczynnik jest wyższy? U nas policja nie chce się "wtrącać" w sprawy domowe i dlatego taka przemoc najczęściej nie jest zgłaszana. Poza tym fakt sposobu wychowania "tradycyjnego"...
@Maniera: jakies dowody, czy tak po prostu ci sie wydaje i powtarzasz zasłyszane frazesy? Bazowano na anonimowych deklaracjach kobiet, a nie na zgłoszeniach policji. Polska policja duzo częściej reaguje na zgłoszenia przemocy domowej niz w wiekszosci innych państw. Jestesmy jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet, min dzieki tej "tradycyjnosci".