Wpis z mikrobloga

@subitosun: Mam stacjonarna ksiegowa a fakturki wystawiam w wfirma.pl . Sa tam jakies opcje na wirtualna ksiegowosc, jak dla malego przedsiebiorcy system dobrze rozbudowany
  • Odpowiedz
Wfirma, najprostsze co może być i wystarczające. Wszystko wylicza automatycznie. Miałem firmę, to tylko co trzy miesiące wprowadzałem faktury, potem drukowałem zestawienie i wszystko gotowe.
  • Odpowiedz
Mam podpisaną umowę z biurem rachunkowym, które obsługuje moją firmę.


@subitosun: Dlaczego chcesz zrezygnować z biura? Księgowość internetowa jest spoko do momentu kiedy masz jakiś problem, może się okazać że nie jest łatwo się skontaktować z kimś, kto Ci to wytłumaczy itp. Ale to tylko tak słyszałem.
  • Odpowiedz
@dhMichu: między innymi dlatego, że do tej pory gdy miałem jakiś problem, otrzymywałem poradę, a później okazywało się, że jednak można było załatwić coś inaczej i lepiej na tym wyjść. Nie mam do nikogo pretensji, ale decyzja o zmianie zapadła. Kwestia wyboru formy - tradycyjnie czy przez Internet.
  • Odpowiedz
@subitosun: To popytaj znajomych o księgowość z okolicy, na bank przedstawią Ci rzetelne opinie. Biuro rachunkowe to spoko rzecz, bo dzwonisz do nich i od razu możesz rozmawiać z osobą, która się zajmuje a nie np. że siedziba firmy rachunkowej jest w innym województwie i w sumie nikt nie wie kto się Tobą zajmuje. Poszukaj lokalnie, ale sprawdzonych biur.
  • Odpowiedz
@subitosun: Polecam wFirma.pl, którą zresztą już używasz. W cenie pakietu masz porady z ich księgowymi, którzy odpowiadają na wszystkie pytania i robią to dosyć szybko- do 3h w dzień roboczy a czasem i szybciej.
  • Odpowiedz