Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie co mnie wkurza w #trojmiasto ? Cały rok jest względny spokój. Kocham tą aglomerację, jest trochę jak duża wioska, mega spokojna, mało korków, dobry transport, wszędzie blisko. Ale nastaje czas wakacji i się robi kicha. Nie mam nic do turystów, fajnie że przyjeżdżają, zwiedzają i zostawiają kasę, ale na Boga jaki jest problem, żeby nauczyć się płynnie jeździć po obwodnicy? Ok poza sezonem też się zdarzają wypadki, ale to co się dzieje w wakacje to jakaś masakra. Kurde może jakieś lepsze oznakowanie czy coś? Rozumiem że to nie jest łatwa trasa, dużo zjazdów, ale w takich miejscach trzeba się maksymalnie skupić.
#gdansk #sopot #gdynia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wrzoskoowy: Podpisuję się każdą kończyną, mili Państwo z kujawsko-pomorskiego - rozumiem że obwodnica to atrakcja, ale lewy pas to nie jest trasa widokowa na której się jedzie wolniej niż na prawym pasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wrzoskoowy: @ra5putin: trójmiasto jest zajebiście skomunikowane jak się dobrze ulokujesz :P jak mieszkasz tak jak powiedzieli inni na jakimś zadupiu, to przemieszczenie się gdziekolwiek trwa wieki. ja jestem fanem sopotu, 3lata tu mieszkałem, w gdańsku nie chciałbym mieszkać, po prostu nie lubię. gdynia już mi się bardziej wydaje spoko. w sumie mam plan przenieść się na maksymiliana/ centrum chociaż na 2miesiące żeby opinię wyrobić. samochodem można jeździć z
  • Odpowiedz