Wpis z mikrobloga

@mmokry: Mireczki, nie chcę robić żadnej reklamy, ale to co usłyszałem od UPC aż prosi się o rozgłos...
Jako, że Vectra zmieniła swoje Regulaminy, mamy prawo ich nie zaakceptować i bez żadnych opłat i kar zrezygnować z ich usług.
Zadzwoniłem więc do przedstawiciela UPC (numer znalezionych gdzieś na klatce schodowej w bloku) i przedtawiłem jaka jest sytuacja. No i...


Co prawda nie dostajemy za to nowego dekodera Horizon, ale za tą kwotę nie ma co wybrzydzać :D

#vectra #regulamin #krrit #upc #telewizja #internet #internety #nagrywajo #tv #olabogacosiedzieje #kablowka
  • 9
@mmokry: Zgadza się, każdy klient odchodzący z Vectry do UPC ma możliwość dostać coś ekstra. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaktu :-)
@mmokry: w Vectrze też idzie wyrwać niezłe promo. Ja mam internet 100 mb + Złoty HD za 70 zł. Zanim się kompletnie zrezygnuje lepiej się wybrać do nich do biura i zgrywać obeznanego w rynku. Wtedy wiedzą, że muszą sypnąć coś ekstra żeby utrzymać klienta.
@catmeat: Tak, Vectra też coś daje od siebie przy rezygnacji, jednak powiem Ci szczerze, że to co się wyprawia z Internetem po dwóch tygodniach od podpisania umowy (ustawowy czas na rezygnację przy podpisaniu umowy poza biurem) to jakaś masakra. Internet niby jest, ale co chwilę pakiety jakby leciały w kosmos. FTP działa jakby chciał a mógł. Buforowanie mediów co chwilę zrywa połączenie, a nawet zagranie w coś po sieci graniczy z
@TheMan: Spoko. Z moim przedstawicielem lokalnym już się umówiłem. Teraz tylko muszę wysłać @ wypowiedzenie do Vectry i z początkiem miesiąca instalacja UPC. Kabel już w domu mam, więc wizyta na 15 minut ;)
@catmeat: Problemy u siebie niestety mam, choć podobno całkiem nowa infrastruktura na światłowodach. I przez pierwsze dwa tygodnie było OK, a później zaczęły się problemy zupełnie jakby coś przycięli po swojej stronie. Z resztą strasznie irytujący